Evil Dead Regeneration

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

scorpionsubzero

Çırak
22 Eyl 2023
35
11
8
Evil dead ın yeni oyunu çıktı bende internetden indirdim ama galiba online co-op oynuyormuş oyun sorunsuz çalışıyor oyuna güzelce giriyor fakat bir türlü oyun başlamıyor çevrimdışı oynamaya bile razıydım ama çevrimdışı bile oynanmıyormuş evil dead filmlerini çok seviyorum oyunlarını da çok seviyorum küçükken evil dead vhs kasete izlemiştim sonrası küçükken gece apartmandan merdivene girerken ışıklar bi anda sönüyordu bende bir anda aniden bir şey çıkacak da beni alacak diye korkuyordum hep küçüklük ve filmin etkisi işte neyse evil dead ın yenisini oynayamadık evil dead regeneration la idare ediyorum 2005 yapımı bir oyun yılına göre çok güzel efsane ilk bölüm evil dead ın filmindeki gibi cabinde geçiyor evil dead ın filmine sadık kalmışlar bu çok güzel bir şey sonra bi takım zombilerle savaşıyorsunuz sonra oyun sizi oyuna alıştırma gibi geçiçi olacak evi asha dönüştürüyor yine biraz zombi öldürtüp oyuna alıştırıyor daha sonra 3. bölümde oyun sizin yanınıza yarı insan yarı zombi cüce sam diye bir arkadaş veriyor bu sam siz nereye giderseniz sizin peşinizden geliyor kuyrugunuz gibi bu sam zombilerle savaşırken de baya yardımcı oluyor sizin yanınızda o da sizle berbaber zombilerle savaşıyor sama F tuşuna basarsanız bir tekme atıp zombilerin üstüne atabiliyorsunuz ayrıca bos savaşlarında da baya yardımcı oluyor ayrıca kapıları yine o açıyor sizin giremediğiniz yerlere o giriyor ve ilerki bölümlerde evil asha daha çok dönüşebiliyorsunuz evil asha dönüşebilimeniz içinse zombi öldürmeniz gerekiyor oyunda canınızın altında bir bar var zombileri öldürdükçe onlardan sarı renkte enerji benzeri bir şey çıkıyor direk size barınıza gidiyor ve barınız doluyor barınız komple full dolduktan sonra istediniz zaman N tuşuna basarsanız evil asha dönüşebiliyorsunuz evil asha dönüştünüz zaman zombilere daha çok hasar verebiliyorsunuz zombileri daha kolay öldürebiliyorsunuz unutmadan zombilere bir iki tane vurup canı yarıya indiği zaman savunmasız kalıyorlar iste bu zaman E tuşuna basarsanız tıpkı mortal kombat daki fatality benzeri zombileri daha karizmatik artistik bir şekilde öldürebiliyorsunuz tabi bu oyun daha da güzel olabilirdi ama yılına göre yinede çok güzel efsane mesela o yılarda internet evlere gelmişti niye bir online co-op mod koymamışlar ki yada ne bileyim bir survavil mod neden koymamışlar acaba mesela zombileri öldürdükçe barımız dolsaydı ilerledikçe zorlandığımız yerlerde de evil ash e dönüşüp zombileri daha kolay yok ederdik evil dead ın yeni oyununu oynayamadım çok merak ediyordum ama duyduğum kadarıyla eski evil dead gibi değilmiş korku öğeleri daha çokmuş mesela zombiler aniden birden karışınıza çıkıyormuş sonra ormanda normal yürürken bi ağacın yanından geçerken ağaç size aniden saldırıyormuş ve karakteriniz karanlıkda kalınca korkuyor bağıyormuş ama evil dead çoklu kişilerle co-op online çok güzel zevkli olabileceğini düşünüyorum bir ben oynayamadım ya şu oyunu ya yapımcılar neden şu oyunları çevrımdışı da oynatmazlar ki
evil dead2.jpg

evil dead3.jpg

evil ash2.jpg

evil ash.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6