Serious Sam Fusion 2017

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

scorpionsubzero

Çırak
22 Eyl 2023
35
11
8
Bizim gibi eski oyuncular için eski oyunlar candir eskimeyen cok güzel oyunlar vardır serious sam gibi bu oyundan küçükken çok korkardım düşünsene hem korku oyunu hem bulmaca li fps oyunu oyunda yaratiklar iblisler seytanlar zombiler her türlü yaratıklar var neyse oyuna gelelim serious sam fusion indirdim oyunda tüm serious sam oyunlarını içeren tek bir oyun yapmışlar gayet de güzel olmuş ben çok beğendim serious sam fusion oyunun icinde serious sam tfe hd serious sam tse hd yenilenmiş halleri birde serious sam 3 bfe 2 de dlc eklemişler legend of the beast 3 harita var bunda bir de jewel of the nile yine 3 harita var bunda da onlar da fena degil onun haricinde survvail mod koymuşlar bildiğiniz hayata kalma binlerce yaratık üzerimize saldırıyoruz hayata kalmaya çalışıyoruz cok güzel sarıyor serious sam 3 de eski oyunlardaki karşımıza çıkan bazı yaratıkları oyuna level sonu boss olarak koymuşlar aranchoid ve bio mechanoid major level sonu bossu olarak koymuşlar güzel olmuş ben beğendim oyunda 6 farkli zorluk derecesi var tourist easy normal hard serious mental tourist zorlugunda oynarsaniz canınız 200 hasar alsaniz bile caniniz yavas yavas doluyor tourist zorluginda ekstra canlarla birlikte caniniz 300 e kadar cikiyor tourist zorlugunda oyun bitirmek kolay easy zorluk yine caniniz 200 de ama bu sefer caniniz dolmuyor oyunda sagda soldaki canları takip etmeniz gerekiyor ve ekstra canlarla caniniz 300 e kadar cikiyor easy zorlukda da oyun bitirmek kolay normal zorluk da caniniz 100 ekstra canlarla caniniz en fazla 200 e kadar cikiyor normal zorlukta cepheniniz normalinden daha az ve normal zorlukda artık bazı kendi silahlarınız la yakın mesafeden yaratıklara atarsanız kendi canınız da gidiyor rocket launcer ve grenade launcher la yakin mesafeden yaratıklara atarsaniz kendi caniniz da gidiyor yada caniniz yaridaysa direk oluyorsunuz bunu hic sevemedim ama normal zorlukta da oyun bitirebilir ben bitirdim hardla serious zorlugu adama sac bas yoldurur tavsiye etmiyorum hem hard serious zorluğunda oyun dusman sayısını baya abartmis ilerlemek hayata kalmak zor hem dusman sayısı daha cok artıyor her adım attığınızda bir sürü düşman saldırıyor hemde yaratiklarin kucuk darbesi cok fazla caninizi goturuyor oyunun zorlukdan anladığı tek şu ne kadar zorda oynarsanız yaratıklar 2 kat daha fazla geliyor keşke düşman sayısı fazla geleceğine düşman sayısı normal aynı kalsaydı da zorluk artığı zaman yaratıkların becerisi de artsaydı böyle daha mantıklı oynaması daha zevkli olurdu böyle bir oyunun en fazla zorluk derecesi bence normal olmalıydı bir de mental zorlugu varki bunda da yaratiklar bir kaybolup bir görünüyor bu da saçma gereksiz bir zorluk seviyesi olmuş neyi ispatlayayım ki? serious sam oynayanlar bilir bazı bölümler çok guzeldir cok guzel sarar ama bazi bolumlerde cok giciktir hile yapmadan geçemezsiniz örnek bir bölümde üzerinize dalga dalga bir suru yaratık dusman geliyor ve bu düşmanlar yetmezmiş gibi birde hava bozuyor üzerinize yukarıdan meteorlar düşüyor acaba yapımcılar bu oyunu yaparken bu oyunu kimse bitiremesin diyemi dusunduler acaba ama ben yine olaya iyi tarafindan bakıyorum düşünsenize ya bir de bu üzerinize dalga dalga gelen bu iri yari yaratiklar ya bir de akili olsalardi ne olurdu acaba galiba o zaman bu oyunu bitirmek hayal olurdu son olarak galiba oyun multiplayer den co-op online da oynanabiliyor fakat benim oyun cracklı olduğu için co-op online oynayamıyorum bende serverler görünmüyor bir crack falan bilen varsa söyleyebilirse çok iyi olur beraber co-op da oynayabiliriz yani ben oyunu genel olarak beğendim sinir stres atmak için oynanabilir
Serious sam fusion.jpg
serious sam tfe.jpg
serious sam tse.jpg
serious sam 3 bfe.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6