Tavsiye Edebileceğiniz Tahhütsüz internet hizmet sağlayıcısı Hangisi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lazenes

Yönetici
Yönetici
Destekçi Üye
Şuan Mevcut Sağlayicim Turknet fakat Bugun gelen mail ile Fiyatlari Guncelleyeceklerini Belirttiler sorunsuz kullanabilecegim Daha uygun Bir saglayici varmi acaba Tavsiye Edebileceginiz.

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Benim türktelekom ocak 2023 te 180 Tl olarak belirledik 1 sene sonra onada zam gelcekmiş sözleşme öyleymiş memnun degilim turktelekomda en basiti sansür var herkes Turkneti öneriyor yayıncılar felan yani reis bende turknete özeniyorum eger sözleşmen bu ara bittiyse 200 tl den
fazla olacaktır ben ocakta yaptım kaç ay geçmiş 2024 te benimkide zamlanacak bu ay bize 150 tl elektrik geldi 180 tl internet babamla yaşıyoruz. :D

Bir bak istersen ama altyapisi turktelekommuş

lazenes

Yönetici
Yönetici
Destekçi Üye
Benim türktelekom ocak 2023 te 180 Tl olarak belirledik 1 sene sonra onada zam gelcekmiş sözleşme öyleymiş memnun degilim turktelekomda en basiti sansür var herkes Turkneti öneriyor yayıncılar felan yani reis bende turknete özeniyorum eger sözleşmen bu ara bittiyse 200 tl den
fazla olacaktır ben ocakta yaptım kaç ay geçmiş 2024 te benimkide zamlanacak bu ay bize 150 tl elektrik geldi 180 tl internet babamla yaşıyoruz. :D

Bir bak istersen ama altyapisi turktelekommuş
Hocam ya bu Minellicom da çok sorunlu bir firma diyorlar vadettikleri hizmet yok

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri