Ad Infinitum Ertelendi!

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
d10a7464-f0bb-4831-9016-2a8428f4e46e.jpg

Hekate ekibi tarafından geliştirilen birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu Ad Infinitum, daha önce planlanan 20 Nisan çıkış tarihinden Eylül ayına ertelendi. İlgi çekici atmosferlere sahip psikolojik korku oyunu PlayStation 5, Xbox Series ve üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun daha önce duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinden bugünkü fragmanda ve basın açıklamasında bahsedilmedi.

Gerçekçi bir korku deneyimi bizleri bekliyor

Ad Infinitum, oyuncuların karşısına ilgi çekici atmosferleriyle ve hikayesiyle çıkmak istiyor. Oyun birinci şahıs hayatta kalma korku deneyimini sunmayı hedefliyor. Ad Infinitum, yaşanan büyük savaşı bir Alman askerinin bakış açısından görmemizi sağlıyor. Savaş atmosferinin ve arka planda yaşananların bizlere aktarılacağı oyunda akıl sağlığımızı yerinde tutmamız gerekiyor.

Birinci Dünya Savaşı'nı temel alan bu psikolojik korku oyununda çözmemiz gereken çeşitli bulmacalar ve aşmamız gereken tuhaf yaratıklar yer alıyor. Etrafı keşfederek ilerleyebileceğimiz bu oyun içerisinde tarihi ortamlara adıma atacak ve kendi kararlarımızı kendimiz vereceğiz. Bu kararların oyunun gidişatına etki edecek ve içerisinde bulunduğumuz bu dünya değişim yaşayacak.

Korku oyunu Ad Infinitum, Eylül ayında geliyor. Öte yandan oyunun yeni fragmanı yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ad Infinitum oynanışa genel bakış fragmanı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri