Alfred Hitchcock - Vertigo Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

TaNNeR67

Çaylak
Az önce Alfred Hitchcock - Vertigo oyununu türkçe dil desteğiniz sayesinde bitirdim..Eksiksiz,birebir anlamlı,türkçe harflerle birlikte süper bir çeviri olmuş..Çok çok tşk ederim..Ellerinize sağlık...Başarılarınızın devamını dilerim..

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Oyunu oynarken karşılaştığım ve ilerlemeyi engelleyen bir hatayı ve çözümünü aktarmak istedim.

Oyunda küçük çocuğu kontrol ederken, annesini takip eden çocuğun bisiklete asılı kaskı taktıktan sonraki sahnede (kaskı kamufle etmek için) merdivenlerin girişindeki dalları yapraklarıyla koparıp kaska takması gerekiyor. Bunu yapmadan ilerleyemiyorsunuz. Ve o merdivenlerin başındaki dallara türkçe yama ile ilgili bir hata nedeniyle tıklayamıyorsunuz. İşte sorunun oluştuğu bu noktada oyundan çıkıyorsunuz. Yedeği alınması gerekli ve yama dosyasıyla aynı isimli dosyanın orijinalini yeniden eski yerine kopyalıyorsunuz ve oyunu ingilizce olarak başlatıp bahsi geçen sahneyi geçip çocuğun müzik dinlediği noktaya kadar geliyorsunuz. Bu noktadan sonra artık oyunu kapatabilir ve yama dosyasını tekrar yerine kopyalayabilirsiniz. Sorun çözüldü. Artık yine Türkçe olarak devam edebiliyorsunuz.

Eğer siz de benim gibi dosya yedeğini başta almadıysanız oyunu yeniden indirip başka bir klasöre farklı bir isimle yükleyip yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sorun çözülmüş olacak. Kaldığı yerden devam ediyor. Onda sorun olmuyor. Dilerim aynı sorunla karşılaşanlar bu çözümden yararlanırlar.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Oyunu özellikle hikaye odaklı, sinematik ve interaktif oyunları sevenlere hararetle tavsiye ediyorum. Gerçekten çok merak uyandırıcı, ilgi çekici ve acaip derecede sürükleyici bir hikayesi ve işlenişi var. Yorumları baz alarak oynamamazlık etmeyin. Bazıları bazı nedenlerden olumsuz yorum vermişse veya bazı açılardan zayıf bulmuşsa da bunun bence o kadar kıymeti yok. Çünkü deneyimler kişiseldir ve benim için bu tarz oyunlar içinde rahatlıkla ilk onda yer alacak kadar benzersiz bir deneyim yaşamama sebep oldu.

Bu arada Türkçe yamada çok ufak tefek ve çok nadiren bazı devrik ifadeler olsa da kesinlikle manayı anlamanıza engel olmayacak düzeyde. Hakikaten bu kadar diyalog ağırlıklı ve uzun bir oyunda (yaklaşık 8 saat) hikayenin tamamını gayet iyi bir düzeyde anlayarak oynayabildim. Çok başarılı bu nedenle Türkçe yama.

Gerçekten 8 saat oyunun tamamında, hiç anlama sıkıntısı olmadan akıcı bir şekilde ilerleyebildim. Ve bu derece diyalog yoğun ve senaryosu karmaşık ve çetrefil olan bir yapımda bu Türkçe yama cidden övgüyü ve teşekkürü hak ediyor. Bu yapım o kadar gizem, gerilim ve sürpriz dolu bir yapım ki. Sanırım en son bu derece hikaye açısından tatmin olduğum oyun The Walking Dead the Telltale Definitive Edition olmuştu.

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Oyunu özellikle hikaye odaklı, sinematik ve interaktif oyunları sevenlere hararetle tavsiye ediyorum. Gerçekten çok merak uyandırıcı, ilgi çekici ve acaip derecede sürükleyici bir hikayesi ve işlenişi var. Yorumları baz alarak oynamamazlık etmeyin. Bazıları bazı nedenlerden olumsuz yorum vermişse veya bazı açılardan zayıf bulmuşsa da bunun bence o kadar kıymeti yok. Çünkü deneyimler kişiseldir ve benim için bu tarz oyunlar içinde rahatlıkla ilk onda yer alacak kadar benzersiz bir deneyim yaşamama sebep oldu.
Yorumlarınızı okumak keyif veriyor.Oynadığınız oyunlar için inceleme yazarsanız sizin için bir bölüm açabiliriz.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Az önce Alfred Hitchcock - Vertigo oyununu türkçe dil desteğiniz sayesinde bitirdim..Eksiksiz,birebir anlamlı,türkçe harflerle birlikte süper bir çeviri olmuş..Çok çok tşk ederim..Ellerinize sağlık...Başarılarınızın devamını dilerim..

Gerçekten 8 saat oyunun tamamında, hiç anlama sıkıntısı olmadan akıcı bir şekilde ilerleyebildim. Ve bu derece diyalog yoğun ve senaryosu karmaşık ve çetrefil olan bir yapımda bu Türkçe yama cidden övgüyü ve teşekkürü hak ediyor. Bu yapım o kadar gizem, gerilim ve sürpriz dolu bir yapım ki. Sanırım en son bu derece hikaye açısından tatmin olduğum oyun The Walking Dead the Telltale Definitive Edition olmuştu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri