PC Batman Arkham Knight DLC'ler dahil Türkçe yama yapabilir misiniz?

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

RandoM

Çaylak
Merhaba, yıllardır herkes DLC'ler dahil tam ve güzel bir Arkham Knight Türkçe yaması bekliyor fakat hiç kimse umursamıyor. Piyasada bulunan Türkçe yama kaliteli ve kullanışlı bir yama değil. Yer yer İngilizce veya Rusça oluyor alt yazılar, kimi kişilerin oyunlarında sıkıntı çıkartıyor. Eğer Arkham Knight için bir Türkçe yama yapabilirseniz çok güzel olur.

cemo94

Çaylak
Aynı konuyu ben de açmıştım umarım sesimizi duyan olur :D Arkham serisini sonlandıran, hikayesi ortalamanın çok üzerinde olan bu oyun çeviriyi kesinlikle hakediyor.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Aynı konuyu ben de açmıştım umarım sesimizi duyan olur :D Arkham serisini sonlandıran, hikayesi ortalamanın çok üzerinde olan bu oyun çeviriyi kesinlikle hakediyor.
Maalesef bizde hiç adı bile geçmiyor bu oyunun.

peacebaylan

Destekçi Üye
Destekçi Üye
aynen süper olur, şu an internette dolanan sözde animus yamasında büyük şaibe var, güvensiz ve çalışmıyor.
paralı abonelikte çalışıyordu süper yamaydı ben kullandım sonra firma şikayetçi olduğu için yamayı kaldırdılar dostum şaibeli ve güvensiz demen yanlış, yama çalışıyordu ben kendim uzun süre oynadım.

RandoM

Çaylak
paralı abonelikte çalışıyordu süper yamaydı ben kullandım sonra firma şikayetçi olduğu için yamayı kaldırdılar dostum şaibeli ve güvensiz demen yanlış, yama çalışıyordu ben kendim uzun süre oynadım.
Animus projesi yaması dediğiniz gibi güvenilir olabilir ama şu an piyasada dolaşan yama pek güven vermiyor açıkçası. İçerisinde zararlı bir yazılım olması çok müsait gibi duruyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri