Batman Serisi Türkçe Yama İsteği

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

alper4160

Çaylak
Merhabalar,

Aşağıdaki Batman oyunlarının malesef çevirileri yarım yamalak internette araştırdığımda. Kimi eski sürümler ile, kimi yeni sürümlerle çalışmıyor. Bazıları hiç çalışmıyor. Bu oyunların senaryoları çok kuvvetli, açık dünya etkileşimi yüksek, diyalogları bol çok güzel oyunlar. Bu oyunların çevirisini rica ederiz sizlerden.

• 1. Batman: Arkham Origins
  • 2. Batman: Arkham Asylum
  • 3. Batman: Arkham City
  • 4. Batman Arkham Knight

svsknr

Çaylak
Aynı yamaları ben de bekliyorum... Şundan da eminim, benim gibi bu yamaları bekleyen ama sinnerclownceviri'yi henüz keşfedememiş ve yorum yapamayan büyük bir kitle var :)

Çeviri kaliteniz bir yana, yamaların kurulumsuz ve buna bağlı olarak sorunsuz olması en büyük tercih sebebim. Umarım paylaşımlarınız bu yönde devam eder ve her gün biraz daha büyürsünüz.

alper4160

Çaylak
Öncelik ile teşekkür etmek istiyorum. Batman Arkham Knight yamasına başlanmış sanırım tarafından. Donanım Haber'de tesadüf üzere gördüm ama. Özellikle Batman Arkham Knight Türkçe yaması Animus döneminden kalma, şikayet üzerine kaldırılmış bir yama. Ve oyunun dosyalarına zarar vererek oyunda kapanma gibi hatalara neden olmakta, çözümü de malesef yok. DLC' lerinin hiçbiri de çevrilmedi bu yamada. Diğer Batman oyunlarının yamaları da kalitesiz, senkronize problemleri yada atma problemlerine neden oluyor. Kısacası mevcut Batman oyunlarında problem var. Ama Arkham Knight yaması oyunun direkt dosyalarına zarar veriyor. 10 GB'da yer kaplaması ayrı sorun. Lütfen hepsinin yaması var denilmeden önce, araştıralım. Umarım Steam sürümleriyle uyumlu olur, şayet kütüphanesinde Arkham Knight bekleten çok insan vardı.

Ekran görüntüsü 2023-08-17 231828.png

Son düzenleme:
Geri