Battlefield 2042'nin inceleme puanları geldi: Bir hayal kırıklığı daha

debridtr

Yönetici
Mesajlar
45
Beğeniler
1
Puanları
8
#1


Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE'ın yaptığı Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 2042, geçtiğimiz günlerde tüm oyuncular için çıkışını yaptı. Çıkışı ile birlikte de oyunun inceleme puanları geldi. Puanlar üzücü.

Battlefield 2042 Hayal Kırıklığı Yarattı

Oyun geçtiğimiz hafta ön sipariş verenler için erişime açıldığında zaten büyük bir tepki çekmişti. Bu yüzden oyunun çıkışında puanların düşük olacağı da tahmin ediliyordu. Metacritic'te toplamda 41 incelemenin ortalaması 74. Bu ortalama PC platformu için. Basından eglen inceleme puanlarının aksine direkt olarak oyunculardan gelen puanlar da hayal kırıklığını daha net bir şekilde gösteriyor. Şu anda toplamda 2457 kullanıcı incelemesi var ve ortalama puan 2.4.

Ayrıca Bkz.Doların yükselişinin ardından Xbox konsollarına zam geldi: 9.500 TL

Oyunun PS5 ve Xbox Series X üzerindeki puanları ise daha da düşük. PS5'te 66, Xbox'ta 62. Battlefield 2042'nin de ardından son dönemde çıkış yapan ve hayal kırıklığı yaşatan üçüncü oyun olduğunu söyleyebiliriz. Önce eFootball 2022, sonrasında GTA Trilogy ve şimdi de Battlefield 2042. Battlefield 2042 şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One ve PC için erişime açılmış durumda.


Kaynak:
Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
Üst