Battlefield Hardline Ultimate Sürüm Oyun Değerlendirmesi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
5.jpg

BATTLEFIELD HARDLINE ULTİMATE SÜRÜM

Arkadaşlar, oyunu daha önce İngilizce olarak oynamıştım. Ancak Türkçe yama ile yeniden oynamaya başladım ve gerçekten inanılmaz keyifli ve zevkli bir deneyim yaşadım. Evet aksiyon oyunu olarak da iyi ama bu bambaşka ve çok farklı bir deneyim.

Hakikaten harika düzeyde interaktif bir film ile heyecanlı bir aksiyon oyununu birlikte seyredip oynuyorsunuz ve hayal gücünüz de yeterince kuvvetliyse adeta içinde yaşıyorsunuz. Polis olmak ve yanınızda seksi polis partnerinizle beraber maceraya atılmak gibi oldukça tatmin edici ve doyurucu bir fantezi dünyasının içine giriyorsunuz. (Bu metinleri yazarken oyuna başlayalı henüz iki saat olmuş ve 3-4 bölüm ilerlemiştim ama bu paylaşımı yapmak ve oyunu Türkçe yamasıyla deneyimlemenizi hararetle tavsiye etmek için bekleyememiştim.)

10. ve son bölümü de bitirdikten sonraki izlenim: Su gibi akıp gitti ve bitti! Tabi trainer kullarak hızlı ilerleyebildiğimi de eklemem gerekir. Yani normal oynama süresi elbette 5 saatten çok daha fazla olur. Evet, hislerim ve kanaatim değişmedi. Kategorisinde oldukça kaliteli ve doyurucu bir oyun.

Bu oyunu, diğer savaş oyunu tarzındaki Battlefield serileriyle asla kıyaslamamalısınız. Bu tamamen farklı bir kategori ve deneyim. Ben genelde oyunlardan çabuk sıkılırım ve çoğunu da kaldırırım bir süre sonra.

Evet aksiyon Fps de severim ama basit ve sıkıcı bir şekilde anlamsızca karşınıza çıkanları öldürmenin sığlığını da bir yerden sonra pek cazip bulmam.

Burada bambaşka bir deneyim var. Aklınız, hayal gücünüz ve göz zevkiniz çok boyutlu bir tatmin duygusu yaşıyor. Eğer macera ve heyecanı zengin bir senaryoyla ve interaktif&sinematik oyun tarzıyla beraber harmanlamış yapımlar size cazip geliyorsa, bu oyunu savaş oyunu tarzındaki Battlefield serilerinden bambaşka bir yere koyun ve mutlaka oynayın derim.

(Özellikle önceden yabancı dilde konuyu anlamadan oynadıysanız), en azından (bu sefer) bir (kez daha) şans verin ve bir iki saat Türkçe yamayla oynayın bakalım ne hissediyorsunuz görün... Sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına inancım çok kuvvetli.

Ve lütfen bu yorumun altına düşünce ve duygularınızı yazın. Çünkü merak ediyorum aynı şekilde düşünen kişilerin duygularını...

Steam Tanıtım Metni:

Strateji. Hız. Hikaye. Bunlar, benzersiz bir polis-suçlu mücadelesine sahne olan Battlefield Hardline’ın öne çıkan özellikleri. Banka soygunu planınızı kusursuzca tasarlayın ve polisler takımınızı dağıtmadan olay yerinden kaçın. Her taraftan yağan mermilerin arasında Amerikan arabasıyla sokakları dolaşın. Ardından çok oyunculu karşılaşmaya ara vererek TV'deki suç dizilerinden esinlenilen heyecan dolu tek oyunculu harekata katılın. Çok farklı bir Battlefield deneyimine hazır olun.​

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri