Bütün Yapılan Türkçe Yamalara Toplu Şekilde Erişmek

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Asln9416

Çırak
Herkese merhaba.Konu daha önce açılmışsa özür diliyorum.Sitemizde yapılan bütün yamalara toplu bir şekilde ulaşabileceğimiz bir yer var mı?Mesela bütün yamalarımızı Cloud Mail Ru gibi indirme sitelerinde klasör biçiminde ekleyebiliriz.İsteyen bütün yamaları toplu şekilde,isteyen istediği yamaları aynı anda çoklu bir biçimde indirip erişebilir.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Bir uygulama üzerinde çalışmamız var olduğunda ordan indirip direkt kullanabileceksiniz.

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Bence bu forum için en yararlı içerik bu olur türkçe yama forumu fakat türkçe yamaların hepsini göremiyoruz arkadaş bu süreç hızlandırılmalı hergün reklamlara tıklıyorum sitedeki daha iyi yerlerde görürüz umarım herkes yamanın altına indirmek için teşekkürler yazıyor fakat mecburen yazıyor samimilik yok bu durumunda tekrar gözden geçirilmesi gerekir.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Sitemizde sunduğumuz bunca ücretsiz içeriğe ve emeğe karşılık Cimere şikayet edilmiş olup incelemededir.Suan sitemizin faaliyetlerini nasıl devam ettireceğimiz konusunda düşünüyoruz.Bilginize.

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Sitemizde sunduğumuz bunca ücretsiz içeriğe ve emeğe karşılık Cimere şikayet edilmiş olup incelemededir.Suan sitemizin faaliyetlerini nasıl devam ettireceğimiz konusunda düşünüyoruz.Bilginize.
Neden şikayet ediliyor insanlar kimsenin ilerlemesini istemiyor umarım bu süreci atlatırsınız fakat sadece türkçe yama yayınlanan bir site neden şikayet edilir acaba korsanlık felan mevzusundan şikayet ediliyor olabilirmi?

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Neden şikayet ediliyor insanlar kimsenin ilerlemesini istemiyor umarım bu süreci atlatırsınız fakat sadece türkçe yama yayınlanan bir site neden şikayet edilir acaba korsanlık felan mevzusundan şikayet ediliyor olabilirmi?
Reklam bağış yüzünden şikayet etmiş.

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Reklam bağış yüzünden şikayet etmiş.
Reklamların neyi şikayet ediliyor benim her girdigim sitede reklam var zaten bağış konusundada kimseden zorla para isteyen yok herkes gönlünden kopanı veriyor kimene sonuçta bu siteyede emek veren kişiler var belli giderler var lütfen pes etmeyin yönetim olarak bu bağış konusunda daha detaylı ve uyarıcı bir yazı yayınlayın ve en başa sabitleyin işinize karışmak gibi olmasın küçük projeler bağışla ve destekle ayakta kalır

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Evet bir yamaya yazılan yeni bir cevabı çok defa yeni yayınlanmış bir yama paylaşımı zannediyoruz. Bunun yerine sadece yama paylaşımlarının göründüğü bir bölüm olmalı. Tabi tarih sırasına göre. Çok faydalı olur. Bunun için bir programa filan ihtiyaç yok. Sadece bir parça uğraşmak gerek. Gameolog örnek şablon olabilir.

Asln9416

Çırak
Aslında doğru bir fikir mi emin değilim.Çünkü biz yorum yaptıkça site büyür.Ama hepsine toplu bir şekilde erişebilsek kimse yorum yapmadan direkt toplu yama bağlantısıyla indirir.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Geri