Daydream: Forgotten Sorrow Oyun Değerlendirmesi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
24.jpg

DAYDREAM: FORGOTTEN SORROW OYUN DEĞERLENDİRMESİ

Oyunun ücretsiz giriş bölümü sayfası:

25.jpg

Oyunun 14 Haz 2023’te erişime açılacak tam sürüm sayfası: (İstek listenize ekleyin!)

“Ücretsiz bir oyuna göre harika! Biraz yardım aldım gameplay videolarından ilerleyebilmek için. Fakat türüne göre gerçekten iyi. Ücretli oyun kalitesinde. Tabi süresi biraz kısa fakat devam oyunu geliyor.”

Bu ifadeleri oyunun aslında ücretli ve tam sürümü 14 Haziran 2023’te yayınlanacak bir oyunun ücretsiz olarak oynanabilen giriş bölümü olduğunu anlamadan yazmıştım.

Şimdiden istek listenize tam sürüm oyunu eklemenizi ve giriş bölümünü oynayarak da fikir sahibi olmanızı hararetle tavsiye ediyoruz.

Gerilimli atmosferiyle ve çok çarpıcı, etkileyici görselleriyle sizi kendisine hayran bırakacak bu harika oyunu mutlaka deneyimlemelisiniz!

Steam Tanıtım Metni:

Bu Oyun Hakkında

Daydream: Forgotten Sorrow, içindeki korkularla mücadele eden bir çocuk olan Griffin'in dokunaklı hikayesini anlatan atmosferik bir macera oyunudur. Oyuncak ayı arkadaşı Birly de ona yardım etmek için her zaman yanında.

Bu yolculuk kolay olmayacak. Hem aydınlık hem de karanlık boyunca yol kat etmek, kahramanın anılarını yeni duygulara dönüştürecek.

1.gif

Birly'nin yardımı paha biçilemez. Griffin'in ulaşamayacağı yerlere gönderilebilir: yüksek bir kirişin üzerinden atılabilir, zor bir mekanizmayı çalıştırabilir veya küçük bir deliğe girebilir. Bu ikili işbirliği yaparak ağır nesneleri hareket ettirebilir, tuzakların üstesinden gelebilir ve zorlu mücadelelerde başarıya ulaşabilir.

2.gif

Dokunaklı bir hikayeyi keşfedin

Kimse her gün bilmediği bir yerde yanınında canlı bir oyuncak ayıyla uyanmıyor, tabii bizim Griffin de normalde öyle ama işte olan oldu bir kere. İki arkadaşın yürek ısıtan hikayesi çözülmesi gereken büyük bir gizemle başlıyor.

3.gif

Zorlukların üstesinden gelin

Karmaşık bulmacaları çözmek ve dünyayı keşfetmek için Birly'nin yardımını kullanın. Griffin'in kontrolü doğrudan sizde ancak ilerlemenize yardımcı olması için oyuncak ayı arkadaşınızı da seçebilir, fırlatabilir ve ona komutlar verebilirsiniz.

4.gif

Gizemli dünyayı keşfedin

Griffin kendini geçmişin hayaletleriyle dolu karanlık bir yerde buluyor ancak bu dünyada kötü talih ve kasvetten daha fazlası var. İlerlemek için gereken gücü topladığınızda, karşınıza havada yüzen kaleler ve karmakarışık mağaralar, masalsı ormanlar ve güneşli ovalarla dolu büyüleyici ve çok yönlü bir dünya çıkacak.

5.gif

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri