Deliver Us Mars'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Selfettin

Moderator
Mesajlar
460
Beğeniler
64
Puanları
28
#1


Yayıncı Frontier Foundry ve geliştirici KeokeN Interactive, Deliver Us Mars'ın 27 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Orijinal film müziğini içeren ve yalnızca PC platformuna özel olan Deluxe Edition da ayrı bir fiyatla satışa sunulacak. Ön siparişler şu anda yüzde 10 indirimli.

Deliver Us Mars, 12 Haziran'da PC Gaming Show 2022 canlı yayın etkinliğinin bir parçası olarak yer alacak. Burada Kathy Johanson'ı oynayan oyuncu tanıtılacak.

Ödüllü oyun Deliver Us The Moon'un devamı olan Deliver Us Mars, sürükleyici bir astronotluk deneyimi sunan yoğun atmosferli bir bilim kurgu macerasıdır. Gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak üzere gerilim yüklü ve yüksek riskli bir görevde yeni sınırları keşfet.

Fortuna görevinden on yıl sonra insanlık, yok olmaya hiç olmadığı kadar yakındır. Mars'tan gelen gizemli bir imdat çağrısının ardından Dünya'nın en genç astronotu Kathy Johannson son bir görev için Zephyr'e ve ekibine katılır: Gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmaya çalışmak ve onlarla birlikte insan ırkının hayatta kalmasını sağlamak.

Fragman videosu
 
Üst