Discord Ban durumum ve Sitedeki discord butonunun geçersiz davet vermesi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

dewilswat

Çaylak
Selamlar öncelikle bir miktar önce discorddan ban yedim ve ban durumumu öğrenmek istiyorum ismim Yağız#0197 ve Kullanıcı Id : 333185248063913987
bide kendi hesabımla discord butonundan girmeye çalıştığımda geçersiz link gösteriyor(banla alakası var mı bilmiyorum çünkü farklı hesabımda denedim aynı sonuç).
Bu arada yaptığım hata şuydu grupta genel sohbette bir tartışma dönüyordu (yama fiyatlandırma vs.) ben de ortam kızıştığını görünce "İstanbul pasif aranır" diye bir yazı yazdım (ortam belki yumuşar gülerler vs.) bilen vardır eski meme ve ban yedim. (Discord kurallarından bihaberim yaptığımın ban sebebi olduğunu bilmiyordum) isteğim banlandıysam ne kadar süreyle ban yedim.
Teşekkürler.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Dostum aktif pasif şakası pek hoş olmamış.Seni banlayan yetkili görürde yumuşarsa banini açar.

dewilswat

Çaylak
pardon valla ciddiye alınıcağını düşünmedim ama şey diyeceğim benim şimdi ban sınırım yoksa hiç açılmaz ki açıkçası yetkililerin yumuşak olduğunu görmedim ben sonsuz banlı mıyım şimdi öyle ise kapayacam her şeyi çünkü yeni hesap açamam böyle anlamsız bir sebep için uyarı bile yemedim ki buranın kurallarında uygunsuz mesajın uyarı ile sonuçlanacağı yazıyor

Geri