Dosya Paylaşım Sitemimize Online Ödeme Sistemi Eklendi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lazenes

Yönetici
Yönetici
Destekçi Üye
Arkadaşlar Malumunuz Dolar yükselişi Ülkemizin Ekonomik şartları vs. derken yeterli desteği bulamayışımızdan geçtiğimiz 1 yılımızı bir şekil de iyi kötü atlattık fakat hedeflediğimiz 500TL lik bağış hedefliyorduk ve bu bağışlar ile Hosting ve Domain masraflarımızı karşılaya bileceğiniz düşünüyorduk fakat gerekli desteği bulamadık ve dolara yenik düştük bu yüzden son BİR KAÇ paylaşımlarımızı dosya sistemimiz üzerinden ücretli(Premium) Üyelik ile Paylaşacağız Premium Paketlerimiz için Adresini ziyaret edebilirsiniz
Anlayışınız İçin Teşekkürler. İyi forumlar dileriz.
sinnerclownceviri.com Yönetimi.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Ben aslında tam da size "eğer bazı elle çeviri olan yamalar için ücret talep etmeyi düşünürseniz, biz memnuniyetle emeğinizin karşılığını (aslında bir katkı mahiyetinde tabi) vermeye hazırız." diye yazıyordum. Meğer premium sisteminiz varmış sitenizi önce daha iyi bir inceledim bunu yazmadan önce. Fakat premium üye olamadım bir türlü. Önce şifre maili sorunlu geldi. Şifre yerinde sadece şifre yazıyordu ve daha sonra şifre sıfırlamakla meseleyi halledeyim dedim ve sıfırladım da. Ama bu sefer de hatalı şifre diyor. Böyle takıldım kaldım. Destek mailine de yazdım ama henüz cevap yok. Bu yüzden premium üye ödemesi de yapamıyorum. Sistemsel bir sorun mu var acaba? Çözülmesini bekliyoruz.

lazenes

Yönetici
Yönetici
Destekçi Üye
Ben aslında tam da size "eğer bazı elle çeviri olan yamalar için ücret talep etmeyi düşünürseniz, biz memnuniyetle emeğinizin karşılığını (aslında bir katkı mahiyetinde tabi) vermeye hazırız." diye yazıyordum. Meğer premium sisteminiz varmış sitenizi önce daha iyi bir inceledim bunu yazmadan önce. Fakat premium üye olamadım bir türlü. Önce şifre maili sorunlu geldi. Şifre yerinde sadece şifre yazıyordu ve daha sonra şifre sıfırlamakla meseleyi halledeyim dedim ve sıfırladım da. Ama bu sefer de hatalı şifre diyor. Böyle takıldım kaldım. Destek mailine de yazdım ama henüz cevap yok. Bu yüzden premium üye ödemesi de yapamıyorum. Sistemsel bir sorun mu var acaba? Çözülmesini bekliyoruz.
Hocam Kusura Bakmayın Bağış ve Ücretli Üyelik Sistemini Kapatmak zorunda kaldık bir kaç hafta önce bir sorun yaşadık Şu anlık Bağış Olayını beklemeye aldık ilerleyen zamanlarda konu ile ilgili bir çözüme kavuşursak forumda Duyuru yapacağız

Topluluk Üyelerinin Dikkatine!

Forum içerisinde sadece Bu Alanda Yöneticiler ile irtibata geçebilirsiniz başka herhangibir kategori altında sitem şikayet vs içerikli konularınız /Yorumlarınız için cezalandırılısrınız İyi Forumlar

Geri