Epic Games Store Ücretsiz Gizem Oyunları Çok Net Bir Model İzliyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör

Epic Games Store, PC oyun platformuna yeni kullanıcılar çekme umuduyla birkaç yıldır büyük satışlarla birlikte ücretsiz gizemli oyunlar veriyor. Epic Mega Sale, 16 Haziran'a kadar sürecek olan en son Epic Games Store promosyonu ve şimdiye kadar kullanıcılara üç ücretsiz Gizem Oyunu verildi.

Epic Games Store'un ilk ücretsiz oynanabilen oyunu, Gearbox Software'in yağmacı nişancı oyunu Borderlands 3 biçiminde 19-26 Mayıs tarihleri arasında kullanıcılara sunuldu. Borderlands 3, Epic Games'te oynaması ücretsiz gizemli oyunlar için çıtayı yükseltti. Hizmette ücretsiz olarak dağıtılan diğer birçok oyunla karşılaştırıldığında nispeten yeni olduğu için saklayın.

Epic Games Store, Borderlands 3'ü BioShock: The Collection (26 Mayıs - 2 Haziran arasında mevcut olan) ile izledi ve birçok kullanıcının bir sonraki gizemli oyunun geldiği sonucuna varmasına neden oldu. Hem Borderlands 3 hem de BioShock: The Collection, 2K Games tarafından yayınlandı ve hayranların geri kalan ücretsiz Epic Games Store gizemli oyunlarının da 2K kütüphanesinden olacağı konusunda spekülasyon yapmasına yol açtı. Ancak Epic Games Store'daki en son ücretsiz oyun bu teoriyi çürüttü.

Kullanıcıların 9 Haziran Perşembe günü saat 10:00 PDT'ye kadar ücretsiz olarak erişebilecekleri Epic Games Store'daki mevcut ücretsiz oyunun adı Wolfenstein: The New Colossus. Borderlands 3 ve BioShock: The Collection'dan farklı olarak Wolfenstein: The New Colossus, Bethesda tarafından yayınlandı. Söylemeye gerek yok, bu, tüm ücretsiz oyunların 2K olarak yayınlanacağını varsayan Epic Games Store ücretsiz oyun teorisini çürütüyor.

Ancak Wolfenstein'ın oynaması ücretsiz bir Epic Games Store oyunu olması, dizilişle ilgili farklı bir teoriyi destekliyor gibi görünüyor. Üç ücretsiz Epic Games Store gizemli oyununun piyasaya sürülmesiyle birlikte net bir model ortaya çıkıyor: Şimdiye kadar Epic Mega Sale promosyonu için tüm ücretsiz Epic Games Store gizemli oyunları birinci şahıs nişancı oyunlarıydı.

Promosyon sona ermeden önce en az bir, belki de iki ücretsiz Epic Games Store gizemli oyunu kaldı. Bu nedenle, Epic Games Store'un oynaması ücretsiz gizem oyunlarından en az üçü FPS olarak adlandırıldı; bu, bir sonraki ücretsiz oynanabilir oyunların da FPS oyunları olma olasılığının yüksek olduğu anlamına geliyor. Tabii ki, bu sadece bir tesadüf olabilir ve bu yüzden hayranlar da bunu akılda tutmalı. Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz Mystery oyunu 9 Haziran Perşembe günü saat 10:00 PT'de başlar başlamaz bundan emin olacağız.
 
Geri
Üst