Epic Games'te Mega İndirimler Başladı

Mesajlar
509
Beğeniler
77
Puanları
28
#1


Her dönem olduğu gibi şu anda Epic Games üzerinde Mega indirimler yer alıyor. Bu Mega indirimler kapsamında oyuncular yüzde 75 indirimde beraber çeşitli oyunlar alabiliyor ve kütüphanesine kalıcı bir şekilde ekleyebiliyor. Elbette bu indirim dönemlerini oyuncuların kaçırmaması gerekiyor ve bu süreçte alabildiği kadar oyunu kütüphanesine yazdırması oldukça önemli. Mevcut Mega indirim 15 Haziran'da sona eriyor.

Bu tarz etkinliklerde oyunların fiyatları oldukça fazla düşü yaşıyor ve bu süreçte oyunları almak almak daha mantıklı. Çünkü büyük çaplı oyunlar bildiğiniz üzere şu anda 1.000 liradan aşağı çıkmıyor ve bu süreçte alabildiğimiz oyunlar oldukça kısıtlı olabiliyor. İmdadımıza ise bu tarz indirim günleri yetişiyor. Bu indirim kapsamında daha önce çıkış yapmış büyük çaplı oyunları alabiliyor ve onları da kütüphanemize dahil ederek istediğimiz zaman oynayabiliyoruz. Şimdi geçelim öne çıkan indirimlere;

- Far Cry 6 Standard Edition

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Yakın zamanda Steam platformuna eklenen Far Cry 6 şu anda aynı Steam'de olduğu gibi indirimli bir fiyattan karşımıza çıkıyor. Epic Games'in yaptığı gibi oyun şu anda 174 Türk lirasından satışta. Mega indirimler kapsamında bu oyunu satın alabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun Steam platformunda da yer alıyor. Oyunu isterseniz oradan da satın alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış durumda. Yani oyun her iki platformda da aynı fiyata sahip.

Far Cry 6 bildiğiniz üzere Ubisoft tarafından bizlere sunulan ve Far Cry serisinin öne çıkan oyunlarından biri. Oyun içerisinde diktatör bir kötü karakter yer alıyor ve kötü karakteri alt etmek için çeşitli mücadelelere girişebiliyor ve bu gidişata bir dur demek için yola koyuluyoruz. Açık dünya içerisinde istediğimiz şekilde silahlarımızı geliştirdiğimiz ve özelleştirdiğimiz oyunda hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs kamera bakış açısı yer alıyor. Kendi karakterimizi bazı durumlarda üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla görebiliyor ancak oyun birinci şahıs nişancı deneyimini bizlere aktarıyor. Oyun içerisinde çeşit özelleştirmeler yer alıyor ve açık dünya içerisinde sağı solu keşfedebiliyoruz. Bunun yanı sıra karargah bölgelerini işgal edebiliyor ve daha fazlasını bu oyun içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

Far Cry 6: 174 TL

- Assassin's Creed Valhalla

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Assassin's Creed serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkan bu yapım şu anda Epic Games mağazasında yüzde 75 indirimle beraber 174 Türk lirasından satışta bulunuyor. Viking temasını işlem ve bizleri karlı ve soğuk diyarlara doğru götüren bu yapım içerisinde klasik açık dünyada çeşitli görevler yapabiliyor, suikast birliğini kurabiliyor ve bu Viking teması ile beraber oyunu deneyimlemeye başlıyoruz. Oyun içerisinde kendimize ait çeşitli yerleşim yerleri kurabiliyor, düşman bölgelerine doğru akınlar gerçekleştirebiliyor, kendi bölgemizi ve egemenliğini genişletebiliyor ve daha fazlasını Assassin's Creed Valhalla ile yapabiliyoruz.

Oyunda kontrol ettiğiniz karakter ile beraber çeşitli becerilere sahip olabiliyoruz. Oyunda yer alan teknoloji ağacı ile beraber kendi becerilerinizi geliştirebiliyor, yeni becerilerin kilidini açabiliyor ve farklı silahlarla düşmanların üzerine yürüyebiliyoruz. Oyun içerisinde yine daha önceki oyunlarda olduğu gibi farklı farklı güçlere sahip silahlar bulunuyor. Bu silahlardan istediğinizi elinize alabiliyor ve düşmanlara karşı gelebiliyorsunuz. Kılıçlardan kalkanlara ve oradan da baltalara kadar birçok silah türü oyunda yer alıyor ve bunların seçimi de tamamen bize ait oluyor.


Assassin's Creed Valhalla: 174,75 TL

- Dying Light: Enhanced Edition

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Techland Tarafından geliştirilen açık dünya zombi temalı hayatta kalma oyunu Dying Light, Epic Games indirimlerinde öne çıkan oyunlar arasında yer alıyor. Şu anda yüzde 70 indirimle beraber 17 Türk lirasından satışta olan bu yapımı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Oyun içerisinde açık bir dünyaya atılıyor, burada hayatta kalan gruplarla beraber tanışabiliyor, onlardan çeşitli görevler alabiliyor, iyiyi ve kötüyü burada ayırt etmemiz gerekiyor. Oyun içerisinde görevleri tamamlayarak çeşitli ödüllerin ve kaynakların sahibi olabiliyor ve bu kaynaklarla beraber yeni silahlar üretebiliyor ve yeni silahları bir araya getirerek farklı silah türlerine sahip olabiliyoruz.

Dying Light:eek:yununda büyük bir zombi salgını oluyor ve bu zombi salgını sonrasında da birçok grup kendi aralarında bölünmeye uğruyor. Her grubun kendine ait çeşitli amaçları bulunuyor ve bu amaç doğrultusunda hareket ediyorlar ve biz de bu gruplar arasında git gel yaparak çeşitli görevler elde edebiliyoruz. Tabii ki bizim de amacımız burada zombi salgının ortadan kaldırmak. Bunu yapmak için de belli başlı görevleri yerine getirebiliyor, ister ana hikayeden istersek de yan görevlerden oyunu tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde normal zombilerden patron zombilere kadar çok farklı zombi çeşitleri bulunuyor. Her zombinin kendine ait özelliği hızlı ve yapısı bulunuyor.

Diğer taraftan oyunda gece ve gündüz döngüsü bulunuyor. Gündüz zombiler daha sakinken gece olduğu zaman daha agresif duruma geliyor ve daha hızlı hareket ederek daha ürkütücü bir deneyimi sunuyor.

Dying Light: Enhanced Edition 17.70 TL

- Cyberpunk 2077

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen ve yayınlanan gelecek temalı açık dünya mişancı aksiyon rol yapma oyunu şu anda Epic Games indirimleri kapsamında yüzde 50'lik bir indirime sahip. Oyun 124,50 TL'den satışta ve bu indirim kapsamında almanızı tavsiye ettiğim oyunlardan biri. Her ne kadar oyun sorunlu çıkış yapması ile beraber olumsuz eleştiriler alsa da şu anda birçok güncelleme ile beraber oyun daha oturaklı ve sorunsuz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde açık dünyaya atılabiliyor, istediğimiz şekilde sağı solu keşfedebiliyor ve ünlü yüzlerin oyun içerisinde olduğunu görebiliyoruz. Oyunda birinci şahıs bir kamera bakış açısıyla beraber ilerlemeye koyuluyor, çeşitli görevler yapabiliyor ve bazı seçim anları da bizleri bekliyor.

Oyuna başlamadan önce farklı farklı gruplardan bir karakter seçebiliyor ve onun hikayesini deneyimleyebiliyoruz. Bizlere sunulan şehre hükmedebileceğimiz yapım içerisinde farklı farklı içerikler de bulunuyor. Ücretsiz olarak sunulan bu ek içeriklerle beraber oyunun kapsamı daha da genişliyor ve hikaye daha da şekillenebiliyor. Oyun içerisinde farklı farklı seçim alanları bulunuyor ve seçimlerimiz oyundaki hikayenin gidişatına yön verebiliyor. Kendi seçimlerimizle beraber oluşturacağımız bu dünyada her bir oyuncu farklı bir deneyim elde edebiliyor ve bu seçimler kapsamında da kendi tarzınızı oyuna yansıtabiliyorsunuz.

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Oyunda seçtiğimiz karakterle beraber ilerleyebiliyor ve çeşitli özelleştirmeler ve değişimlerle beraber karakterimizi de farklı bir yapıya büründürebiliyoruz. Mevcut karakterimizin oynanış tarzını özelleştirebiliyor, yeni geliştirmelerle beraber de daha da güçlü bir hale getirebiliyoruz. Oyunda deneyimleyecek oldukça fazla içerik bulunuyor ve uzun saatler boyunca oyunun başında kalmamız kalabiliyoruz. Dolayısıyla oynayabileceğiniz ve uzun soluklu bir deneyim sizleri bekliyor.

Cyberpunk 2077: 124,50 TL

- Saints Row

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Deep Silver ekibi tarafından biz oyunculara sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu şu anda yüzde 55'lik bir indirimle beraber 130,05 Türk lirasından satışta. Serinin daha önceki oyunlarında olduğu gibi temel yapı bu oyunla beraber korunmuş durumda ve bu temel yapının üzerine farklı farklı içerikler ve mekanikler de eklenmiş.

Oyun içerisinde kendimize ait bir çete kurabiliyor, bu çete ile beraber bulunduğumuz bölgenin sokaklarına hükmedebiliyor ve bu bölgenin aslında sahibi konumuna gelebiliyoruz. Çete savaşlarına giriş yaptığımız ve bir yandan da eğlenceli içeriklerin bizlere aktarıldığı bu yapım içerisinde istediğimiz gibi silahlarımızı elimize alıyor ve sağı solu kaosa sürükleyebiliyoruz.

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Açık dünya içerisinde sağı solu keşfettiğimiz ve çevreyi araştırdığımız oyunda çeşitli hikaye görevleri de bulunuyor. Bu hikaye görevleri kapsamında şehri kaosa sürükleyebiliyor ve kendi kurduğumuz çete ile beraber yükselişe geçebiliyoruz. Çatışmanın ve aksiyonun eksik olmadığı bu yapım içerisinde daha çok eğlenceli içerikler bizleri bekliyor. Bu eğlenceli içeriklerle beraber de uzun vakitler boyunca oyun içerisinde yer alabiliyor ve kendi çetemizi korumakla beraber bu bölgeye sahip olmaya çalışıyoruz.

Saints Row çıkışı ile beraber çok sevilen bir yapım olmadı ancak yine de serinin hayranları tarafından oynanan ve hatırı sayılır oyunlar arasında yer alan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyun şu anda Epic Games etkinliği kapsamında yüzde 55 indirimli bir şekilde bulunuyor ve eğer serinin hayranıysanız ve biraz açık dünya içerisinde eğlenmek istiyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz.

Saints Row: 130,05 TL

- Crime Boss: Rockay City

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


İster tek başımıza istersek de arkadaşlarla beraber oynayabileceğimiz bu birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu içerisinde sürekli olarak karşımıza çıkan düşmanları öldürebilecek ve tehlikeleri ortadan kaldırabileceğiz. Her ne kadar çok fazla bir indirim yapılmasa da şu anda oyunun Epic Games indirimleri kapsamında fiyatı 263,20 Türk Lirası. Oyun şu anda yüzde 20'lik bir indirimle karşımıza çıkıyor ve birçok oyuncu tarafından oynanan bu yapım genel anlamda seviliyor.

Oyun içerisinde yapılacak farklı farklı işler yer alıyor ve burada kendimize ait bir ekip kurabiliyor, ekibi becerilere göre ayırabiliyor ve istediğimiz şekilde düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Hem bölgeyi ele geçirme konusunda bu ekiple beraber ilerlemeye koyuluyor hem de karşımıza çıkan düşmanları da ortadan kaldırarak buranın sahibi biziz imajı veriyoruz.

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Oyunda bir mafya kralı bulunuyor ve mafya kral olmak için biz de bu oyunda yerimizi ayırtmak istiyoruz. Taht kavgasına dönüşen bu yapım içerisinde elimize çeşitli silahları alabiliyor ve çeşitli özelleştirmelerle beraber de oyunda farklı farklı görevlere adım atabiliyoruz. Oyunda yaptığımız her görev kendi içerisinde farklılık gösteriyor ve oyunun kolaydan zora doğru bir zorluk seviyesi bulunuyor. Dolayısıyla oyun içerisinde yaptığımız görevler gitgide daha da zorlaşıyor ve çatışmaların dozu artıyor.

Oyun içerisinde daha çok doksanlar tarzı bir yapı benimsenmiş durumda ve ünlü tipler de bu yapım içerisinde mevcut.

Crime Boss: Rockay City: 263,20 TL

- FIFA 23

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Fifa serisinin son oyunu olan futbol oyunu şu anda Epic Games indirimleri kapsamında 209,99 Türk lirasından satışta. Oyun ayrıca şu anda Game Pass ve EA play abonelik hizmetlerinde de yer alıyor. İsterseniz abonelik hizmetleriyle beraber oyunu deneyimleyebilir isterseniz de oyunun tamamen kalıcı ve sizin olmasını sağlamak açısından bu fiyatla beraber Epic Games üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Elbette bu abonelik hizmetleri düşük bir ücretle beraber birçok oyunu bizlere sunuyor ancak oynadığımız oyunlar bizim olmuyor. Dolayısıyla oyunu satın almak isteyen oyuncular bu indirimden faydalanabilir.

Bildiğiniz üzere FIFA 23, FIFA serisinin son oyunu olacak yani bundan sonra FIFA 24 olarak karşımıza çıkmayacak ve oyunun adı EA Sports FC 24 olarak değişime uğrayacak. Bu kapsamda artık yeni oyunlar gelmeye devam edecek ve futbol serisi yaşamını sürdürecek.

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


FIFA 23 içerisinde hem erkek hem de kadın futbol içeriği bulunuyor. Dilediğiniz şekilde bu liglere geçiş yapabiliyor ve istediğiniz oyuncuyla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyunda hem kendinize geliştirebileceğiniz ana ligler hem de kupa kaldıracağınız özel şampiyona içerikleri bulunuyor.

Yeni nesil özelliklerle beraber karşımıza çıkan FIFA 23’te çapraz oyun desteği, Dünya Kupası, erkek ve kadın futbolu ve daha fazlası bizlere sunuluyor.

FIFA 23: 209,99 TL

- Detroit: Become Human

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Quantic Dream Ekibi tarafından biz oyunculara sunulan hikaye ve seçim tabanlı Detroit: Become Human bilim kurgu temasını bünyesinde barındırıyor ve bizlere sürükleyici bir hikayeyi aktarıyor. Oyun şu anda Epic Games etkinliği kapsamında yüzde 50'lik bir indirime sahip ve 71 Türk lirasından satışta. Hikaye severler bu oyunu muhakkak oynaması gerekiyor ve bu oyunla beraber gelecek temasa bizlere aktarılıyor.

Oyun içerisinde yapacağımız seçimler oldukça önem arz ediyor ve her yaptığımız seçimle beraber gidişat tamamen değişebiliyor. Dallanıp budaklanan hikaye kapsamında her bir seçimle beraber farklı sona doğru ulaşabiliyoruz ve oyunda birden fazla son bulunuyor. Quantic Dream ekibi zaten bildiğiniz üzere bu tarz oyunlar üzerinde usta bir ekip. Dolayısıyla bu oyunda oldukça üst düzey bir hikaye anlatımı ve aksiyon anları bizlere aktarılıyor.

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Oyun içerisinde teknolojinin son noktada olduğu ve Androidlerin kullanımda bulunduğu bir dünyada yer alıyor ve Android robotları bu kapsamda yanımıza alabiliyor ve onları hizmetçi olarak kullanabiliyoruz. Yapay zekaya sahip bu robotlar sürekli olarak yeni bilgi öğrenimi ile beraber kendini daha da geliştirebiliyor ve ilerleyen zamanlarda kendine özgü bir fikir edinebiliyor.

Bu robotlar daha sonraki süreçte kendini daha da geliştiriyor ve kendilerini bu hizmetçi rolünden çıkarmaya çalışıyor ve bir araya gelmek için çeşitli planlamalar yapıyor. Bu hikaye kapsamında bu robotların bağımsızlık mücadelesini keşfediyor ve seçimlerinizle beraber de bu robotların geleceğini ve kaderini tamamen biz belirliyoruz. Kısacası oynamanız gereken oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim.

Detroit: Become Human: 71 TL

- It Takes Two

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


İki kişiyle oynanabilen bu platform macera oyunu şu anda yüzde 50'lik bir indirimle beraber 199 Türk lirasından satışta. Epic Games indirimleri kapsamında almanız gereken oyunlardan biri diyebilirim. Oyun 2 kişiyle beraber oynanıyor ve tek başınıza ne yazık ki oyunu oynamanız mümkün değil. Oyun içerisinde farklı farklı platform unsurları bulunuyor ve iş birliği içerisinde bu zorlukları geçmeye çalışıyoruz.

It Takes Two'da farklı bölgelere doğru adım atabiliyor ve her bölgede aslında bizlere farklı bir mekanik sunuluyor. Oyunda aşmamız gereken çeşitli platform zorlukları ve birbirimize yardım etmeniz gereken çeşitli durumlar olabiliyor ve oyunda sürekli olarak birbirimize yardım ederek ilerleyebiliyoruz. İki kişiyle beraber oynanabilen bu yapım içerisinde eğlenceli bir yapı bizleri bekliyor ve Friend's Pass Sistemi ile beraber de bir arkadaşınızı ücretsiz bir şekilde yanınıza oynamaya davet edebiliyoruz.

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Farklı farklı görev içeriklerinin bulunduğu ve eğlencenin dozunun gitgide artışı gösterdiği bu yapımda fantastik bir yolculuğa çıkıyoruz diyebilirim. Hem sanat tarzı ile hem de bizlere sunduğu eğlence içerikleriyle dikkatleri üzerine çeken yapım farklı mekanikleri de bünyesinde barındırıyor. Oyunda kontrol ettiğimiz karakterin yetenekleri üzerinde ustalaşabiliyor ve her kısımda daha farklı bir eğlence içeriği ile karşılaşabiliyoruz.

It Takes Two: 199,99 TL

- Days Gone

Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Bend Studio tarafından geliştirilen ve PlayStation tarafından bizlere sunulan bu açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu içerisinde zombi temalı bir yapı benimsenmiş durumda. Şu anda Epic Games indirimleri kapsamında yüzde 67'lik bir indirime sahip olan oyun 108 Türk lirasından karşımıza çıkıyor.

Oyun içerisinde salgın sonrası bir dünyada yer alıyor ve farklı farklı hayatta kalan grupların olduğunu görebiliyoruz. Her bir grubun kendine ait bir amacı bulunuyor ve bu amaç doğrultusunda bazı gruplar bizlere düşman oluyor bazı gruplar ise dost olarak yanımızda bulunabiliyor. Bu gruplara yakınlaşarak açık dünya içerisinde çeşitli görevlere atılabiliyor ve bir yandan karakterimizi gelişirken diğer yandan ise elimize daha güçlü silahlar alabiliyoruz. Oyunda diğer taraftan kendimize ait bir motorumuz bulunuyor ve bu motoru istediğimiz şekilde özelleştirilebiliyor ve yeni parçalarla beraber güçlendirebiliyoruz.

Days Gone: 108,57 TL

Diğer öne çıkan oyunlar:

- Goat Simulator 3: 193,05 TL
- Alan Wake Remastered: 19,60 TL
- Marvel's Spider-Man Remastered: 334,33 TL
- Returnal: 479,20 TL
- Rage 2: 87,25 TL
- The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition: 22,50 TL
- Rainbow Six Siege: 91,60 TL
- God of War: 197,40 TL
- HITMAN World of Assassination: 230,45 TL
- Dying Light 2 Stay Human: 174,50
- Anno 1800: 174,75
- Horizon Zero Dawn Complete Edition: 108,57
- Riders Republic: 174,75

Tüm indirimlere göz atmak için
Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.
tıklayabilirsiniz.
 
Üst