Far Cry 6 (PS4) Türkçe yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Lyn-PSX

Çaylak
Merhaba,

Aranıza yeni katıldım, İlginçtir ki bir Allah'ın kulu da yaptım oldu yazmamış. (Full teşekkür, full sorun )
Yani sorunu çözen bir kişide hayrına oyun ana menüsünden bir ekran görüntüsü atsaydı olmazmıydı.
Konu sahibi Arkadaştan ricam bir kaç tane menü, oyun içi ekran görüntüsü paylaşabilirmi

Bizim gibi yeni üye olan ve bu Aileyi tanımayan bir kişiye en azından güven aşılanmış olur

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Merhaba,

Aranıza yeni katıldım, İlginçtir ki bir Allah'ın kulu da yaptım oldu yazmamış. (Full teşekkür, full sorun )
Yani sorunu çözen bir kişide hayrına oyun ana menüsünden bir ekran görüntüsü atsaydı olmazmıydı.
Konu sahibi Arkadaştan ricam bir kaç tane menü, oyun içi ekran görüntüsü paylaşabilirmi

Bizim gibi yeni üye olan ve bu Aileyi tanımayan bir kişiye en azından güven aşılanmış olur
Merhaba öncelikle hoşgeldin buraya yüklenen yamalar bizim onayımızdan geçiyor o yüzden sorun olmaz.Bu yamanın nasıl yapılacağı hakkında konuda bilgilendirme ve video yüklemiş arkadaşlar var onlara bakarak yapabilirsiniz.

Bİ ben beceremedim sanırım. Ana oyun ve update dosyasının ismindeki videodaki gibi adım adım yaptım. gayet temiz çıkarttı, yamayı ekledim sıra birleştirmeye geldi önce pkg dosyası klasörde çıktı paketlemeye devam etti. en sonunda paketleme bitti ama pkg dokümanı uçtu yerine gp4 dokümanı geldi. Boşluk veya türkçe karakterlere defalarca dikkat ettim ama yok olmuyor.

MucoBEY

Çaylak
benim bu oyunu yamalamak için gerekli olan hdd boş alanım yetersiz. başka bir sitede bunu yapıp bize sunuyorlardı. yani türkçe yamayı update sürümüne yükleyip update olan 56 gb dosyayı paylaşma şansınız var mı?

ReaLioN

Çaylak
Kardeş ne yaparsak yapalım sadece gp4 uzantılı dosya çıkartıyor. Söyleyen arkadaşlar haklı. Dediğiniz gibi yaptık ne bir boşluk ne de türkçe karakter kullandık ama paketle dedikten sonra gp4 dosyasından başka bişey çıkartmıyor. Tekrardan kontrol eder misiniz.

ReaLioN

Çaylak
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu oyunu Türkçe hale getirmeyi başardım. Pkg dosyası oluşturamayanlar öncelikle bütün güvenlik duvarlarını kapatsın ve Net-framework eklentisini bilgisayarına kursun. 3.0 yada üzeri yeterli olacaktır.
Sonrasında Ana oyunun adını 1.pkg olarak değiştirdim(Kısa olsun risk almayalım diye) Update olanın ismini ise 2.pkg olarak değiştirdim. Bu arada tek bir alanda 200Gb yeriniz yok ise oyunu bir yere yamayı başka yere koyabilirsiniz.
Mesela ben oyunu YerelDisk C'nin içine attım yama klasörünü de D'nin içine attım. İşlemlere başlayınca yamayı D'nin içine kurmaya başlayacak. Böylece yamayı kurmadan önce oyun ekstra yer kaplamayacaktır YerelDisk D'nin içinde.

Adımları ilk mesajda ki anlatım gibi yapın. Benim ortalama 1 saat kadar sürdü paketlemesi sonrasında finalde 61.8Gb boyutunda bir Tr yama çıkarttı.
İlk önce ana oyunu sonrasında üzerine çıkan bu yamayı kurduğunuzda işlem tamamlanmış olacak.

Ekran görüntülerini de atıyorum sonucu görebilmeniz için.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    216.9 KB · Görüntüleme: 92
  • 2.jpg
    2.jpg
    238.9 KB · Görüntüleme: 88
  • 3.jpg
    3.jpg
    209.6 KB · Görüntüleme: 85
  • 4.jpg
    4.jpg
    391 KB · Görüntüleme: 88
  • 5.jpg
    5.jpg
    201.7 KB · Görüntüleme: 83

nazdarofya

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Bende yapamadım pkg çıkmıyor sadece şunu istiyorum verdiğiniz programda hangi dosya yama dosyasidir pkg açıp yamayı içine atıp tekrar paketlemeyi yapacağım bilen arkadaşlar yardımcı olursa

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri