Final Fantasy XVI, 2023 Yazında Geliyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
e355c39a-40d6-48a8-94cc-15a154ebdbfe.jpg

Square Enix, Final Fantasy XVI'nın 2023 yazında PlayStation 5 için çıkış yapacağını duyurdu. Bunun yanı sıra yeni bir fragman yayınladı.

Yapımcı Naoki Yoshida oyun hakkında şunları söyledi:"Herkese merhaba! Bunu ne kadar zamandır beklediğinizi biliyorum. Bu yüzden son fragmanımız “Dominance”ın yayınlandığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Önceki röportajlarda ve güncellemelerde oyun sistemiyle ilgili ayrıntılara çok fazla girmedik. Ancak umuyoruz ki bu yeni fragman ile gerçek oyundan neler bekleyeceğinize dair fikir edinebilirsiniz.

Bu fragman ile yüksek templu savaşları, Clive Rosfield'i ve oyunun birçok özelliğini görebilirsiniz.

Hiroshi Takai'nin yönetimindeki ekip, geliştirmenin son aşamasına girdi. Şu andan itibaren artık oyunda yer alan sorunlara odaklanılıyor. Öncelikle, tüm bu sıkı çalışmadan dolayı onlara kendi adıma teşekkür etmek istiyorum.

PlayStation 5'in gücüyle, roller coaster misali size sınırsız bir eğlenceyi, hikayeyi ve daha fazlasını sunacağız. O halde kemerlerinizi bağlayın, bekleyiş neredeyse sona erdi!"

Fragman videosu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri