Hard to Be a God Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Swat

Yönetici
Yönetici
header.jpg

Translate Çeviridir.
Kurulum: Rar içeriğini oyunun ana klasörüne kopyalayın.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Türkçe Yama:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

Hundrois54

Çaylak
Yama için gerçekten çok teşekkürler. Onca yılldan sonra bir ekip bu yamayı çevirebildi. Herkesin eline emeğine sağlık. Bu Oyun benim için kırmızı çizgimdir. Oyunda 5-6 tane sınıf giysisi var örneğin hırsız-dan-asker-köylü-yerel asker- gibi hırsız giyerseniz danlar ve askerler dan giyersenizde hırsızlar saldırıyor. Bir iki kasaba bir biriyle zıt olduğu için de o kasabada istenmeyen askeri kıyafeti giydiğiniz için oranın askerleri size saldırıyordu. Tekrardan yamayı yapanların ellerine gözlerine sağlık translate olsa bile . :)

Swat

Yönetici
Yönetici
Yama için gerçekten çok teşekkürler. Onca yılldan sonra bir ekip bu yamayı çevirebildi. Herkesin eline emeğine sağlık. Bu Oyun benim için kırmızı çizgimdir. Oyunda 5-6 tane sınıf giysisi var örneğin hırsız-dan-asker-köylü-yerel asker- gibi hırsız giyerseniz danlar ve askerler dan giyersenizde hırsızlar saldırıyor. Bir iki kasaba bir biriyle zıt olduğu için de o kasabada istenmeyen askeri kıyafeti giydiğiniz için oranın askerleri size saldırıyordu. Tekrardan yamayı yapanların ellerine gözlerine sağlık translate olsa bile . :)

güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

erdem.m

Çaylak
Çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık bu oyun eskiden çok oynardım ama ingilizcem kötüydü diye anlamazdım. Şimdi en azından translate de olsa benim için çok iyi (y)

muzo4545

Çırak
oynun ana görevinde ikinci bölümde gemiden indikten sonra save yapmıyor ve ilerdeki barikatın önündeki adamlada konuşmuyor türkçe yamayı kaldırdıktan sonra sorun çözülüp save yapıyor bu sorunla ilgilenir sorunu çözerseniz çok iyi olur oyun orada kaldı şimdiden ilginize teşekkür ederim

KaSIrGa47

Çırak
Ben de bu oyunu Çok eksiden oynamıştım ingilizce bilmeden bir yere kadar gelebildim. şimdi türkçe yama ile oyuna tekrar başlayıp bitirebilirim Elinize emeginize sağlık çok Teşekkür ederim

Geri