Hitman 3 (3.180.0) Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Swat

Yönetici
Yönetici
header (19).jpg

KURULUM:
Rar'dan çıkan Hitman 3 (3.180.0) Fix V2 Sinnerclown Türkçe Yama İçerisindeki dosyaları
oyunun ana dizininde bulunan ''runtime'' klasörüne atın.

Dosyaları atacağınız yol: HITMAN 3\runtime klasörü

Peacock modu:
1693156688457.png

bu iki dosyayı açıp oyuna online giriş yapabilirsiniz

Bu mod korsan oyunda çevrim içi görevleri oynamanızı sağlar

Peacock modu oyunun 3.170.1 sürümü ile uyumludur

Türkçe Yama v3.180.0:
Ortaya çıkan içerik
NOT: 3.180 sürümünde bazı sinematik çevirileri oyundan atma sorunu oluşturduğundan bu kısımlar çevrilmemiştir. Oyundan atma olursa ''CHUNK0PATCH9'' isimli dosyayı silin.

Peacock v3.170.1:
Ortaya çıkan içerik
ESKİ SÜRÜMLER İÇİN TÜRKÇE YAMALAR

Türkçe Yama v3.170.1:
Ortaya çıkan içerik
Türkçe Yama v3.160.0:
Ortaya çıkan içerik
Türkçe Yama v3.150.1:
Ortaya çıkan içerik

Moderatör tarafında düzenlendi:

n3teller

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Görev yükleme ekranında oyundan atıyor. Sürümüm Gamepass. Önceki sürüm türkçe yamada da atıyordu. Görev: yarının dünyası. Ve ana menüde destinasyonlar yerine konumlar yazsanız daha hoş olurdu aslında.

Son düzenleme:

atessivas

Moderatör
Yönetici
Görev yükleme ekranında oyundan atıyor. Sürümüm Gamepass. Önceki sürüm türkçe yamada da atıyordu. Görev: yarının dünyası. Ve ana menüde destinasyonlar yerine konumlar yazsanız daha hoş olurdu aslında.
Gamepass sürümü de 3.150.1 değil mi? Ben steam sürümüne göre uyarlama yaptım. Değişen tüm dosyaları tekrar elden geçirdik. Eğer gamepass sürümü de 3.150.1 ise o görevi ingilizce oynamanız gerekecek maalesef.
Edit: Yarının Dünyası görevindeki hatayı çözdüm. Yama bugün güncellenecek.

Son düzenleme:

atessivas

Moderatör
Yönetici
Yarının Dünyası ve Arjantin görevlerinde oyundan atma sorunu çözüldü. Yama bugün güncellenecek. Başka bölümlerde hata alıyorsanız lütfen bildirin. Tüm sorunları çözmeye çalışacağım.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri