[İstek Eğitim]unity oyunları için türkçe yama nasıl yapılır ??

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

KypRh

Çaylak
iyi günler balık vermek yerine bize balık tutmayı öğreticek bir çevirmen arkadaş var mıdır acaba ? yapıyorum ama illaki bir yerlerde sıkıntı çıkıyor.. nasıl yapılır hangi programlar nasıl kullanılır püf noktaları nelerdir yardım edebilicek varsa sevinirim

DogancanYr

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Dosya sistemine bağlı .Bazılarında direkt txt dosyası bazısında winrar ile açılıyor ama uzantısı çok değişik veya program bulman lazım .Genellikle özel program bulman lazım .Dil dosyası olarak düşündüğün dosyanın uzantısını yaz nasıl çıkarılır yaz .Her şeyi ingilizce olarak yazman lazım internette araştıracağın zaman çünkü türkiyede böyle konular yok .

DogancanYr

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Dil dosyaları aynı uzantıda olunca aynı programı kullanarak açma şansı %95 .Onun dışındaki programlar şifreli veya içeriği farklı uzantısı aynı olsa bile. Çok uzun sürüyor çeviri işlemi her bir cümleyi tek tek yazmalısın bi 5 kişi anca bitirir gün içinde o bile google çeviri ile kopyala yapıştır mantığı olacaktır .

bilisimindex

Çaylak
iyi günler balık vermek yerine bize balık tutmayı öğreticek bir çevirmen arkadaş var mıdır acaba ? yapıyorum ama illaki bir yerlerde sıkıntı çıkıyor.. nasıl yapılır hangi programlar nasıl kullanılır püf noktaları nelerdir yardım edebilicek varsa sevinirim
Çevirmek istediğiniz oyunun tam adı nedir ?

steam db den burdan kontrol edin ile destekliyormu diye sonra

Unity Auto Translator ile otomatik çeviri yapa bilirsiniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri