King's Bounty The Legend Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

KaSIrGa47

Çırak

Eskiden oynadığım Sıra tabanlı Görsel efektleri Güzel görevleri ve diyalogları Bol Bir oyun
Test aşamasında haritanın sonuna kadar geldim görünen sorun kalmadı umarım çıkmaz
ilk Çevirim kusurlar var Biliyorum zamanla düzeltirim.

Ayrıca oyunun 2. King's Bounty Armored Princess çeviri bitti. test aşamasına geçmedim onuda erkenden size sunmaya çalışırım
İyi oyunlar

Kurulum: Sizinle paylaştığım dosyaları olduğu gibi gerekli yerlere atın yazıyor rar içinde.

İndir

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Eline sağlık dostum bir iki oyun içi görsel koyup bizim açtığımız gibi konu açarsan daha güzel olur.

ceBOSS

Çaylak

Eskiden oynadığım Sıra tabanlı Görsel efektleri Güzel görevleri ve diyalogları Bol Bir oyun
Test aşamasında haritanın sonuna kadar geldim görünen sorun kalmadı umarım çıkmaz
ilk Çevirim kusurlar var Biliyorum zamanla düzeltirim.

Ayrıca oyunun 2. King's Bounty Armored Princess şuanda %75 bitti test aşamasına daha geçmedim onuda erkenden size sunmaya çalışırım
İyi oyunlar

İndir

loc_ses dosyasını silerken oyunun orijinal klasöründe .kfs uzantısıyla mevcut ama bizim yamadaki normal klasör halinde. sebebi bu mu bilemiyorum ama ben kuramadım yamayı. çok uğraştım ama olmadı. yardımcı olabilir misiniz? keşke yamayı kurarkenki videoyu çekseymişsiniz çok iyi olurmuş. bir de harita ve asker isimleri gibi özel isimleri türkçe yapabilme şansın var mı? olmasa da olur yama çok güzel duruyor.

KaSIrGa47

Çırak
Benim Gibi Bu oyunu seven(oynayan) olduğu için Mutlu oldum
Ayrıca King's Bounty Armored Princess türkçe çevirisi Bitti Lakin Test aşamasına Hiç Geçemedim Yoğunluktan
Şu anda Worlds of Magic %75 çevirisi Bitti Victoria oyununa benzer bir oyun ins oda tamamlanır

ceBOSS

Çaylak
Yeni Data dosyası içine atman yeterli olacak
Eğerki yeniden hata alırsan steamdan dosya bütünlüğünü Doğrula bu şekilde çözdüm bende
hocam linke erişim kapalı. drive ayarlarından dosya erişimini herkese açık hale getirmeniz lazım ya da cankalarhdgmail.com mail adresiyle talep yollamıştım onu kabul edebilirsiniz.
[automerge]1686481616[/automerge]

ceBOSS

Çaylak
Özür dilerim Dosyası Silmiştim Tekrardan Rarladım. Sayfa Başındaki Link Güncellendi
hocam bir önceki cevabınızda dosya bütünleştirmesi deneyin dediniz. denedim ve işe yaradı oyun açıldı ama bu sefer de "ş ı ö ü" gibi ingilizcede olmayan harfler tuhaf bir simge şeklinde görünüyor. ek resim ekledim.

Ekli dosyalar

• kb tl.png
    kb tl.png
    2.8 MB · Görüntüleme: 94

KaSIrGa47

Çırak
hocam bir önceki cevabınızda dosya bütünleştirmesi deneyin dediniz. denedim ve işe yaradı oyun açıldı ama bu sefer de "ş ı ö ü" gibi ingilizcede olmayan harfler tuhaf bir simge şeklinde görünüyor. ek resim ekledim.

bunu yaptıktan sonra Vermiş olduğum rar içinde data dosyasını Data klasörüne atarsanız sorun çözülür :)

KaSIrGa47

Çırak
PC başında değilim uygun bir vakitte( salı günü) DC den yardımcı olmaya çalışırım merak etme bu oyunu Türkçe oynayacaksın ins :))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri