Monster Hunter World - TÜRKÇE Yama

Mesajlar
1,729
Beğeniler
4,161
Puanları
113
#1
Translate etme çalışmalarına başladık yama zorlu ve uzun bir süreç geçirdi tam umudu kesmişken NeverTime ısrarı ve TeamNINJA'NIN yamaya el atmasıyla bitirildi. Keyifli oyunlar dileriz.Monster Hunter World Iceborn Konuya eklendi.

Proje Yöneticisi:
sinnerclown
TeamNINJA


Çevirmen:
TeamNINJA
NeverTime


Test:
NeverTime


Paketleme:
TeamNINJA
sinnerclown


KURULUM:
İndirdiğniz dosyasyı rardan çıkartın çıkan klasörü oyunu kurduğunuz yerde ana klasöre atın.Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
Son düzenleme:

ynsemr

Çaylak Üye
Mesajlar
4
Beğeniler
2
Puanları
3
#5
Her gün siteye girip takip ediyorum konuyu sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum inş hemen biter şimdiden emeğinize sağlık :)
 

ynsemr

Çaylak Üye
Mesajlar
4
Beğeniler
2
Puanları
3
#7
Valla iki proje var hemen bitsin dediğim biride bu emin ol çeviren arkadaş çok özendi yamaya normal yamadan farkı olmayacak diye tahmin ediyorum.
Cevap için teşekkür ederim. Geç olsun güç olmasın sayenizde daha zevkli oynanacak önemli olanda bu. İnşallah kısa zamanda dediğiniz gibi güzel bir yama çıkar. Eminim benim gibi birçok insan da beklemededir. Elinize emeğinize sağlık
 

selami45

Çaylak Üye
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
#8
Merhaba. Yama tahmini bitiş süresi var mı acaba öğrenebilir miyiz. Birde dlc(ıce burne) sini çeviriyor musunuz? Teşekkürler kolay gelsin.
 

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!

Üst