Never Again Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

restyy

Çaylak
Ekran görüntüsü 2022-03-15 094243.png

Oyunun çevirisini kendim uyarlanması ise sinnerclown tarafından yapıldı .
%99 olarak Türkçeye çevrilmiştir.
Yama bütün sürümlerde çalışmaktadır. (Orjinal, Cracklı)

Batuhan963

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Yanlış anlamayın beni ama, yapıcı bir eleştiri yapmak istiyorum. Bu oyunun yaması zaten 3 yıl önce Plus çeviri ücretsiz bir şekilde çevirip çıkartmışlardı. Ücretli bir grup çevirse, siz çevirseniz anlarım. Ama ücretsiz bir çevirisi varken, translate bir çeviri çıkartmayı anlamış değilim.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Yanlış anlamayın beni ama, yapıcı bir eleştiri yapmak istiyorum. Bu oyunun yaması zaten 3 yıl önce Plus çeviri ücretsiz bir şekilde çevirip çıkartmışlardı. Ücretli bir grup çevirse, siz çevirseniz anlarım. Ama ücretsiz bir çevirisi varken, translate bir çeviri çıkartmayı anlamış değilim.
Benim bildiğim kadarıyla o yama internette bulunmuyor arkadaş bunu baştan çevirdi.Yanlışım varsa düzeltir.

Batuhan963

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Benim bildiğim kadarıyla o yama internette bulunmuyor arkadaş bunu baştan çevirdi.Yanlışım varsa düzeltir.
Hayır, yanlışınız var. İnternette var bu yama. Birçok sitede var. Hatta pc yamasının Switch portunu gördüm. Switch portunda, çevirisini PLUS ÇEVİRİ yapmış diye yazmışlar. Sizin sitenin bile bir çok yaması, warez sitelerinde var. Bence yaması ücretsiz çıkmış bir oyun çevirisini tekrar çevirmek gibi bir duruma düşmemenizi tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

restyy

Çaylak
Hayır, yanlışınız var. İnternette var bu yama. Birçok sitede var. Hatta pc yamasının Switch portunu gördüm. Switch portunda, çevirisini PLUS ÇEVİRİ yapmış diye yazmışlar. Sizin sitenin bile bir çok yaması, warez sitelerinde var. Bence yaması ücretsiz çıkmış bir oyun çevirisini tekrar çevirmek gibi bir duruma düşmemenizi tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

İndirme bağlantısı olan ve dosyanin indirilebilir oldugu bir site gösterin yamayı kaldirayim.

restyy

Çaylak
Buyrun. Korsan oyun paylaşan bir warez sitesinde bile yama var.
O sitedeki Türkçe yama indir linkine hiç tıkladınız mı alttaki yorumu okudunuz mu yada yamayı paylaşan sitenin youtube adresini ziyaret ettiniz mi?
Kısa bir araştırma yapıp türkçe yama etiketiyle oyunun yamasını paylaşan sitelerde yamayı indirmeyi denediniz mi? Sırf başlığında yazıyor diye Türkçe yaması ulaşılabilir olacak diye bir şey yok. Plus çeviri araştırdığım kadarıyla 2020 itibarıyla sitesi kapandı ve yama linkleri ULAŞILABİLİR değil, yoksa yaması olan bir oyuna neden yama yapılsın.Ayrıca bir tane forum siteside paylaşmış üye olup onuda denedim sonuç aynı.

Amacım Türkçe oynamak isteyip de yama bulamayanların ulaşmasını sağlamak.
İlgili video indirme linki ulaşılabilir değil:

Batuhan963

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
O sitedeki Türkçe yama indir linkine hiç tıkladınız mı alttaki yorumu okudunuz mu yada yamayı paylaşan sitenin youtube adresini ziyaret ettiniz mi?
Kısa bir araştırma yapıp türkçe yama etiketiyle oyunun yamasını paylaşan sitelerde yamayı indirmeyi denediniz mi? Sırf başlığında yazıyor diye Türkçe yaması ulaşılabilir olacak diye bir şey yok. Plus çeviri araştırdığım kadarıyla 2020 itibarıyla sitesi kapandı ve yama linkleri ULAŞILABİLİR değil, yoksa yaması olan bir oyuna neden yama yapılsın.Ayrıca bir tane forum siteside paylaşmış üye olup onuda denedim sonuç aynı.

Amacım Türkçe oynamak isteyip de yama bulamayanların ulaşmasını sağlamak.
İlgili video indirme linki ulaşılabilir değil:
Bakın, benim amacım burada ikilem oluşturmak değil. Bu oyunun yamasının Switch kullanıcıları için Plus Çevirinin yaptığı yamasının portunu yapmışlar. Ve portunda çevirisinin Plus Çeviriye ait olduğu bir yama. Çok değil, 1 sene önce konusu açılmış. Kaldı ki 3 yıllık bir yamadan söz ediyoruz. Bu oyunu ben PLUS ÇEVİRİNİN yaptığı yama ile Türkçe oynadım. Bu sitede konusunu görünce PLUS ÇEVİRİ acaba tekrardan mı sahalara döndü dedim. Yama tekrar sizin tarafınızdan çevrilmiş. Bende PLUS ÇEVİRİNİN PC yaması var. Başka oyuncularda da vardır. DH'de bu oyunun yama linki var mı diye konu açılsa ben oraya link atıverirdim. Amacım kimseyle tartışmak değil. Ben fikrimi söyledim. Bu oyun yerine çevrilmemiş oyunlara yönelseydiniz keşke... İyi çalışmalar...

Geri