PC Pathfinder: Wrath of the Righteous Güncel Türkçe yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

zHyDRA

Çaylak
Çok güzel bir seri olan bu oyunun güncel bir çevirisi yok maalesef, Var olan Türkçe yama çok eski sürüm olduğu için oyunun textine uyumlu değil. Güncel süreme tekrar yama yapılırsa çok güzel olur.

Anger

Çaylak
Kesinlikle katılıyorum, şuan oyununun bundle'ı ile 40 TL gibi bir fiyata satın aldım ve benim gibi yeni satın alan arkadaşlar için harika bir haber olur.

zHyDRA

Çaylak
Çok beklersiniz. Translate bile kimsenin çıkıp uğraşacağı yok bu yamayla. Tool yok diyip duruyorlar.

Çok beklersiniz. Translate bile kimsenin çıkıp uğraşacağı yok bu yamayla. Tool yok diyip duruyorlar.
İlk sürümün çevirisi var fakat birçok güncellemeden sonra eksik ve hatalı çeviri oluyor yamada tool olmasa çevirisi olmazdı, ayrıca mevcut yamayı güncellerseler yeterli aslında

lamerstyle

Çaylak
Aynen bu yama güncellenirse çok makbule geçer gerçekten. Asıl çeviriye bunun gibi ağır diyalogların olduğu oyunların ihtiyacı var.

Saas

Çırak
Şu oyuna da bir el atsalar çok iyi olurdu. Oyun 200 saate yakın bir içeriği var. 30-40 saat İngilizce oynayabiliyorum ama çok kafa açıyor o noktadan sonra. Kaliteli olmak zorunda da değil translate olsa da bir yaması olsa anlamakla uğraşma çabasını azaltabilirler Türk oyuncuların. Oyun ilk dönemleri kadarda büyük güncellemeler almıyor artık aşağı yukarı bitirdiler. Yamayı güncelleme derdi de yok diyebilirim.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Şu oyuna da bir el atsalar çok iyi olurdu. Oyun 200 saate yakın bir içeriği var. 30-40 saat İngilizce oynayabiliyorum ama çok kafa açıyor o noktadan sonra. Kaliteli olmak zorunda da değil translate olsa da bir yaması olsa anlamakla uğraşma çabasını azaltabilirler Türk oyuncuların. Oyun ilk dönemleri kadarda büyük güncellemeler almıyor artık aşağı yukarı bitirdiler. Yamayı güncelleme derdi de yok diyebilirim.
Swat çok güncelleme aldığı için yapmayacağını belirtti.Final sürümü yapılır orda biter sanırım.

Saas

Çırak
Swat çok güncelleme aldığı için yapmayacağını belirtti.Final sürümü yapılır orda biter sanırım.

Nihai bir final sürüm ne zaman gelir kestiremiyorum. Yeni bir oyun yapacakları zaman bırakacaklardır güncellemeyi o da 3-4 yıl içinde göremeyiz herhalde. Sürekli güncellenecektir ama bug fix tarzında ve büyük güncellemeler olacaktır DLC gibi belki. Onlarda 3 ya da 6 ayda bir yamayı güncellemeyle çözülebilir. İlk dönemler her gün büyük güncellemeler geliyor öyle uğraşmazdı tabii kimse fakat güncelleme yükü aylara bölünürse daha sıcak bakacağınızı düşünmüştüm ama siz bilirsiniz tabii ki yapacak bir şey yok.

Geri