Pokémon Legends Arceus Türkçe Yama Emülatör —Final V.1.3

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

bhasenes

Yönetici
Yönetici

1.jpg

2.jpg

Maceranız, Hisui bölgesinin geniş doğal görkeminde, uzun zaman önce insanların ve Pokémonlar'ın uyum içinde yaşamasının nadir olduğu bir çağda geçiyor. Zamanla, Hisui'nin bu toprakları Sinnoh olarak adlandırılmıştır.
-belkide çok iyi bildiğiniz bir bölge-

Coronet Dağı, Hisui bölgesinin merkezinden yükselir ve her tarafı farklı ortamlara sahip alanlarla çevrilidir. Her bölge kendi doğal özellikleri bakımından zengindir ve farklı Pokémon ekosistemlerine ev sahipliği yapar. Böyle bir alan, muhteşem çiçekler ve yemyeşil bitki örtüsü ile göz kamaştıran Obsidian Çayırları'dır.
-dahası, çayırları ve ormanları tercih eden Pokémonlar'la dolup taşıyor gibi görünüyor-

Proje Yöneticisi
Profesör Pikachu

Çevirmenler
Profesör Pikachu
Asım Yılmaz
@pokemoncudostunuz
souh232
Ayşe Güngör
H@rami-6

Font-Doku Düzenleme
Profesör Pikachu

Test
Profesör Pikachu

Emeği geçenler
Sinnerclown

Topal Şeytan
Daandar

Paketleme
Profesör Pikachu

Oyunun 1.1.1 sürümü ile uyumludur.

YUZU ve RYUJİNX EMÜLATÖR

---Xbox Gamepad---
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
---DualSense Gamepad---
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
EMÜLATÖR İÇİN KURULUM

Rar içerisinden çıkan "Türkçe yama" adlı klasörü emülatörün mod klasörüne koyun. Ardından oyunun özelliklerine girerek modu tikleyin, oyunun konumunu AVRUPA dilini ise İngiliz İngilizce'si olarak seçin. Yamanız oynanmaya hazırdır. İyi eğlenceler...

Yuzu emülatör için kurulum...
Ryujinx içinde benzer adımları uygulayın.

Başlıksız.png

SWİTCH KONSOL

Switch üzerinden oynayacaklar, forumdaki ilgili bölümünden indirsin.
Ulaşamayanlar için link:

Pokémon Arceus Legends Türkçe yama Switch

Yardıma ihtiyaç duyarsanız veya geri bildirimde bulunmak isterseniz Discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık 👍👏

mahomenn

Çaylak
Hocam yamayı yükledim 10 saat oynadım yuzu da pcde çok güzel olmuş yamayı yapan Profesör Pikaçhu basta olmak üzere herkese çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız ustam.
bu lets go Pikaçhu çevirmeyi dusunurmusun çizgi filmle aynı hikaye var çok güzel olurdu gameboy advancede Pokémon Yellow yapmışlardı zamanında tr yamalı onuda bitirmistim şimdiki görsel olarak çok daha iyi fırsatınız olursa çevirirseniz başta bn ve birçok kişiyi mutlu edersiniz arkadaşlar. Ayrıca görsel olarak resimli kurulum çok açıklayıcı olmuş darısı diğer Pokemon oyunlarına Türkçe yama olmadan oynanmaz bence Pokemon oyunları

Son düzenleme:
Geri