Shadow Warrior 3 Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici

3838633561393736383035343432366462353461396232356632353865353033798679-shadow-warrior-3-xbox-one-front-cover.jpgYenilmiş kurumsal şogun Lo Wang ile eski işvereni, önce düşman sonra da müttefik oldukları Orochi Zilla birlikte adeta imkansız bir maceraya atılıyorlar. Görevleri, ebedi hapishanesinden istemeden serbest bıraktıkları antik ejderhayı tekrar ele geçirmek. Türlü kılıç ve mermilerle silahlanmış Lo Wang , bu karanlık canavarın peşinde dünyanın daha önce kimsenin gitmediği yerlerinde amansız bir mücadeleye atılıyor, yaklaşan kıyameti bir kez daha durdurmaya çalışıyor. Bu kıyameti durdurmak için, ölü bir tanrının maskesi, bir ejderha yumurtası, bir tutam büyü ve eser miktarda ateş gücü gerek.
Silahlı çatışmaya katana ile gir
Muazzam ateş gücünü müthiş keskin katana hamlelerinle birleştirerek, iblis güruhlarının arasından adeta bir ölüm senfonisi gibi geç.
Müthiş ayak hareketleri
Havada saldırı, duvarda koşma ve çifte zıplama gibi çevik hareket tekniklerini akıcı bir şekilde kullan, yeni çengelli ip ile savaşlarda muharebe ve hareket kabiliyetini büyük oranda artır.
Becerilerini icra, düşmanı yok et
Muhteşem bitirici hamlelerini gerçekleştirerek düşmandan bir parça kopar ve onun güçlerini ateşten bir öfke ve büyük büyüler eşliğinde diğer düşmanlara karşı kullan.
Dinamik savaş arenası
Her savaş mekanında bulunan çok çeşitli tehlikeli yapı ve araçları etkinleştirerek düşmana karşı saldırı stratejini yeni yaratıcı saldırı seçenekleri ile geliştir.
Neo-feodal Japonya
Kadim samurayların büyü ve teknolojisi ile harmanlanmış ama bugün Japon halk kikayelerindeki şeytani yokailerin istilası altında bulunan destansı bir Asya ülkesini keşfet.
Hem iş hem key
Lo Wang'ın usta işi şaka ve esprilerine, Zilla'ya takılmalarına ve dünyayı kıyametten kurtarma yolundaki saçma ikilemlerin müthiş gerilim ve heyecanına da hazır ol.


unknown_2022.03.04-00.41_5.png


EMEĞİ GEÇENLER: ”S” ''atessivas''


Türkçe Yama: Tüm Sürümlere Uyumludur. Yama %50 Makine çeviri %50 El çeviri olarak hazırlandı.

Kurulum:
Rardan çıkarttığınız dosyayı oyunun kurulu olduğu klasördeki “Shadow Warrior 3\SW3\Content\Paks” içine atınız.


Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst