Silence Oyun Değerlendirmesi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
23.jpg

SILENCE OYUN DEĞERLENDİRMESİ

Oyun yorumlarında da ifade edildiği gibi gerçekten pek çok yerinde göz alıcı ve keyif veren bir görselliğe sahip. Kesintisiz bir akıcılığa ve sürükleyiciliğe ve harika bir senaryoya sahip olduğunu söyleyemeyiz fakat kurtaracak düzeyde. Pek çok yerde durağan gitmesinden ve takılıp ne yapacağınızı uzun uzun düşünüp aramaktan sıkılmak istemiyorsanız mutlaka full gameplay videosuyla birlikte yardım alarak oynayın. Kanaatimizce oyunun tarzından kaynaklanan bir sıkıntı var. Daha akıcı olması için etkileşim seçeneklerinin sayısının azaltılması ve interaktif film tarzında sunulması çok daha uygun olurdu. Ben Türkçe yamasıyla oynadım. Böyle olduğu halde yer yer takılıp sıkıldım. Yani keyif alabilmeniz için bu yama şart görünüyor. Hem ücretli hem ücretsiz yaması mevcut. Bu tarz oyunlara özellikle meraklı iseniz satın almaya değebilir ancak. Bunun dışında indirim vs. ile daha ucuza getirmeye çalışmanız tavsiye edilir.

Steam Tanıtım Metni:

İncelemeler

"Sessizlik dünyasında geçirdiğim zamandan oldukça keyif alıyorum ve hikayenin beni nereye götüreceğini görmek için sabırsızlanıyorum."

Kotaku

“Sessizlik büyülü bir macera ve anlatım açısından inandırıcı olduğu kadar görsel olarak da büyüleyici. Bu oyun, sevimli, orijinal karakterlerin yer aldığı, gözlerinizin önünde canlanan bir peri masalı okumak gibi.”

90 – Eurogamer

"Sessizlik gerçekten dokunaklı, duygusal ve güzel bir deneyimdir."

90 – Adventure Gamers

Bu Oyun Hakkında
ShopTop_Logo3_ohneGlow.png

Savaş şiddetleniyor. Bir hava baskını sırasında 16 yaşındaki Noah ve kız kardeşi Renie ambarda bir sığınak arıyorlardı. Orada yalnızca ölümcül bombardımandan değil ayrıca ölümle yaşam arasındaki dünyanın kavşağından da korunuyorlardı: Silence. Noah kız kardeşini Silence'a kaptırdığında kardeşini bulmak için bu pastoral ancak tehditkar dünyaya dalmaya zorlanmıştı.

Ancak Silence savaş ve acı yaralarından besleniyordu. Karanlık yaratıklar kasaba ve kentleri ziyaret ediyor ve dünyalar arasında bir zamanlar huzurlu olan bu yeri yağmalıyorlardı. Yalnızca küçük bir isyancı grubu büyüyen tehdidin karşısında duruyordu. Artık Silence'ı ve muhteşem sakinlerini ve de tabii kendi hayatlarını yaklaşan bu felaketten kurtarmak bu kardeşlerin omuzlarında. Huzur ve tehlike kontrastlarının ortaya çıktığı duygusal açıdan sürükleyici bir öykü olan Silence'daki heyecan verici yolculukta Noah ve Renie'ye katılın.

Silence yolunda Noah ve Renie'ye yardım eden sihirli bir tırtıl olan Spot gibi muhteşem ve sempatik karakterlerle tanışın. Ve kardeşleri kurtarabilecek tek şeyin birbirlerine olan sevgi olduğunu fark etmelerine şahit olun.

• Özenle tasarlanmış 3D karakterler pitoresk 2D arka planlarla buluşuyor
  • Oynanabilir üç karkater
  • Heyecan verici yeni karakterlerin yanı sıra eski dostlarla birleşme imkanı da olacak

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri