Söylenti: Valorant'ın 1v1 Modu Alabilir

Selfettin

Moderator
Mesajlar
443
Beğeniler
64
Puanları
28
#1

Son birkaç aydır Valorant'ta yeni modlar ortaya çıkmadı. Oyuna son mod "Replication" Mayıs 2021'de eklendi ve o zamandan beri oyunda yeni bir şey ortaya çıkmadı.

Ancak, gelecekte işler değişebilir. 1v1 modunun bir ekran görüntüsü çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve Riot'un yeni bir benzersiz mod üzerinde çalışıyor olabileceğini düşündürdü. Oyuncu topluluğu sayesinde oluşturulan 1v1 haritalar uzun süredir CS:GO'da bulunuyor.
Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Bu tür kartlar, turnuvalar düzenlemenize ve sadece antrenman yapmanıza izin verir. Bunun Riot'un şu anda üzerinde çalıştığı harita veya mod olduğuna dair spekülasyonlar var. Veri madencisi ValorLeaks'e göre, yeni oyun modu, oyunculara en iyi 10 veya en iyi 13 tur formatında sunulacak.

Şu an için yeni modun oyun istemcisinde ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Geliştiriciler, 1v1 modunun görünümünü henüz resmi olarak doğrulamadı, ancak son zamanlarda Riot ürün yönetimi direktörü Arnar Hrafn Gilfason, oyun için yeni bir mod üzerinde çalıştığını ima etti.

Ekran görüntüsü ayrıca başka bir "Hızlı Oynatma" moduna işaret ediyor, ancak oyuncuların sıralamalarından korkmadan normal oyunlar oynamalarına izin veren mevcut derecesiz oyun modundan ne kadar farklı olacağı net değil.
 
Üst