Song Of Horror Complete Edition Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
cache-v2

Ünlü yazar Sebastian P. Husher, ailesiyle birlikte kayıplara karıştı. Endişelenmeye başlayan editörü, onu bulması için bir asistanını gönderdi, ancak ondan da bir daha haber alınamadı... Bu vakalar bir dizi olayın fitilini ateşledi ve kısa süre içinde korkunç bir gerçek ortaya çıktı; tüm bunların sorumlusu, Varoluş olarak bilinen isimsiz, karanlık bir varlık.

cache-v2

cache-v2

cache-v2

cache-v2

cache-v2

cache-v2

cache-v2

Çeviri/Font/Paketleme/Setup

TRUELEGEND

Notlar:

1- Türkçe yama oyunun v1.22 sürümüne uygun olarak yapılmıştır. Daha önceki sürümlerde düzgün çalışmaz.
2- Türkçe yama oyunun kurulu olduğu yerdeki Song of Horror Episode 5\SongOfHorror\Content\Paks klasörüne kurulmalı.
3- Oyunda grafiklere gömülmüş yazılar dışında her şey Türkçe.
4- Fotoğraf bulmacasında çevrilmiş olmasına rağmen ipucu başka bir dilde çıkabiliyor. Bu durumda ne yazdığını bilmeniz için buraya yazıyorum: Fotoğrafta en yüksekten en düşüğe doğru yedi sayı var.
5- Oyunu zor seviyede ya da en azından kalıcı ölümün olduğu bir zorluk seviyesinde oynamak daha tatmin edici olacaktır. Böylece hep aynı karakterle oynamamış olursunuz.
6- Bölümleri beğenmeye göre sıralamam: 4-2-1-5-3
7- Çeviri Başlangıç: 12 Haziran 2020 - Bitiş: 25 Ağustos 2020 / Çevrilen Satır Sayısı: 12390
8- Forumda yaşanan olaylardan sonra paylaşıp paylaşmamak konusunda kararsızdım ama çevirdiğimi söylediğim için ve en az 1 kişi bile olsa beklediği için paylaşmaya karar verdim. Çevirilere devam eder miyim şimdilik bilmiyorum. İyi oyunlar.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Geri