Summer Game Fest Etkinliği Önceden Duyurulan Oyunlara Odaklanacak

Selfettin

Moderator
Mesajlar
460
Beğeniler
64
Puanları
28
#1


Summer Game Fest'in sunucusu Geoff Keighley, (Video Games Chronicle tarafından yazılan bir Twitter Spaces sesli oturumunda) yaklaşan etkinlikle ilgili çeşitli ayrıntılar paylaştı. Bu kapsamda Summer Game Fest'in yaklaşık bir buçuk ila iki saat olacağını söyledi. Bunun yanı sıra etkinliğe birçok konuk katılımı olacağı için yayının uzunluğunun değişebileceğini belirtti.

Keighley, canlı yayın etkinliğinin ağırlıklı olarak önceden duyurulan oyunlara odaklanacağını söyledi. Bunun haricinde birkaç yeni oyunun duyurulacağını ve bazı sürprizlerin de olacağını belirtti.

Keighley ek olarak şunları söyledi: "Etkinliğin çoğunluğunu oluşturacak oyunlar, daha önce duyurulan yapımlar olacak. Ancak etkinlik bundan ibaret olmayacak. Yayında birkaç yeni oyun duyurumuz var ve her şey yolunda giderse bazı sürprizlerimiz de yer alacak."

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Geoff Keighley'in sunacağı ve Haziran ayı boyunca devam edecek olan Summer Game Fest 2022 canlı yayın etkinliğinde 30'dan fazla yayıncı ve geliştiricinin yer alacağı açıklanmıştı yer alacak. Canlı yayın etkinliğinde çeşitli oyun tanıtımları, fragmanları ve haberleri yayınlanacak.

Summer Game Fest (2022) canlı yayın etkinliği 9 Haziran TSİ 21:00'de yapılacak. Ayrıca ilk kez Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki IMAX sinemalarından canlı olarak izlenebilecek.
 
Üst