TEKKEN 7 Hikaye Modu Türkçe Yama Yayınlandı

Mesajlar
1,731
Beğeniler
4,169
Puanları
113
#1Ekran Görüntüsü (871).png


Tekken 7 Bandai Namco Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir dövüş video oyunudur. Tekken serisinin dokuzuncu oyunudur.
Bu oyunun hikaye modunu Türkçe'leştirmemde emeği geçen dostlarıma çok teşekkür ediyorum.

Proje Yöneticisi
Sinnerclown

Çeviri
SWAT

Test
Topal Şeytan

Teknik Destek
Ꭿmᖇ ᎦᏂᎯᏂᏋᏋᏁ
a5tronomy
Zolodei

Paketleme
Sinnerclown

Kurulum
Bu Bağlantıyı görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.

burdan bu toolu indirin (Tekken 7 Extracting and Packing tools) sonra herhangi bir yerde rar dosyasından çıkartın toolun içinde Generate Config.bat çalıştırın oyunun kurulu olduğu yeri ekrana yapıştırın.Bundan sonra oyunda mod kurma seçeneği aktif olur.Sonraki işlem Extract klasörü içinde Extract 'tkdata.bin'.bat çalıştırın çıkardığı dosyaları oyunu kurduğunuz yerdeki binary klasörüne atın ordaki tkdata.bin dosyasını başka yere yedekleyin .İndirdiğiniz yamayı binary klasöründeki list klasörünün içine atın. İşlem bu kadar :)
Kurulum Videosu (Topal Şeytan)


Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

emulatci

Çaylak Üye
Mesajlar
3
Beğeniler
1
Puanları
3
#14
Merhaba. Türkçe yama sadece hikaye modunda değil, galerideki Tekken 1, 2, 3, 4, 5, 6, Tag Tournament ve Tag Tournament 2 videolarına da altyazı eklemiş. Tekrar teşekkür ederim ;=),
 

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!

Üst