The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Türkçe Yama %94

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

dufpanla

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Arkadaşlar sakin olun şu anda tek başıma çeviriyorum diğer arkadaşların finalleri var ondan dolayı. El çevirisi olacak. Bir önceki çeviriyi tek başıma yaptım tabi boşluğuma göre çok uzun sürdü. Bunu da bitireceğim planım bu ayın sonu ama sarkabilir.

Sakiniz! Sen planına sadık kal. Bir ihtiyaç olursa Getir'e ses et. Kolay gelsin. Çevirdiğin gol olsun

Shakti

Çaylak
Tek başına iyi ilerlemişsin gene, bu ay sonuna çıkması imkansızdı zaten. Önümüzdeki ay oynarız artık, hem belki emülatörde biraz stabil olur :) Beklemedeyiz...

Kratos15

Çırak
İyi güzel çeviriyi bekliyoruz ama emülatörler 30 fps bile stabil veremiyor daha. 2023 yılında 30 fps oyun mu oynanır..
Kaç bin TL den tasarruf edip pcden oynuyorsun çemkirmek bence nankörlük olur :)) ,FPS i arttırmak için baya rehber var hatta ben 60 a yakın alıyorum sabit neredeyse çok nadir düşüyor git gide dahada iyi oluyor emülatör güncellendikçe ve modlar geldikçe.

Kaç bin TL den tasarruf edip pcden oynuyorsun çemkirmek bence nankörlük olur :)) ,FPS i arttırmak için baya rehber var hatta ben 60 a yakın alıyorum sabit neredeyse çok nadir düşüyor git gide dahada iyi oluyor emülatör güncellendikçe ve modlar geldikçe.

Yok çemkirmiyorum yanlış anlaşılmasın :) Ama 60 fps'in altında oyun oynamak gerçekten işkence gibi geliyor bana. Şu an emülatörlerin performansı ne durumda bilmiyorum ama son baktığımda 30 fps bile stabil veremiyorlardı. Şu an bir şekilde 30 fps sabit çalışıyorsa ona da pek memnun olmasam da okeyim.

Kratos15

Çırak
Yok çemkirmiyorum yanlış anlaşılmasın :) Ama 60 fps'in altında oyun oynamak gerçekten işkence gibi geliyor bana. Şu an emülatörlerin performansı ne durumda bilmiyorum ama son baktığımda 30 fps bile stabil veremiyorlardı. Şu an bir şekilde 30 fps sabit çalışıyorsa ona da pek memnun olmasam da okeyim.
yok zaten 30 fps konsollarda göz ağıtmıyor PC de farklı bir şekilde göz ağrıtıyor alışılmıyor kolay kolay.Ama şuan hem oyuna hem de emülatörlere update geliyor ve ekstradan emülatörler suyla çalışmadığı için sağlam işlemci istiyor : D yani donanım kötüyse elden pek bişey gelmiyor çok fazla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri