The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Türkçe Yama %94

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

hyptor

Çaylak
Zelda Botw'ı yakın zamanda 96 saat oynayarak bitirdim. Oyunu oynarken bu kadar keyif almamın nedenlerinden birisi ise türkçe yamaydı. Xbox gamepad UI'ları ve Türkçe yama birleştirğinde oyunu emülatörle oynarmış gibi değil de, pc ye portlanmış ve yerelleştirilmiş bir oyunu oynuyormuşum gibi hissettim. Benim için muazzam bir deneyimdi. Botw'ı bitirdikden sonra Zelda Tears Of The Kingdom'a başlamamak için kendimi zor tutuyorum. Fakat botw'da aldığım deneyimi tekrardan yaşamak istediğim için Tears Of The Kingdom'un türkçe yamasını bekliyorum. Hem Botw'ın türkçe yaması, hemde yapım aşamasında olan Tears Of The Kingdom'un türkçe yaması için başta Profesör Pikachu olmak üzere, emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Osema-Bema

Çaylak
Ekli dosyayı görüntüle 3417
Ekli dosyayı görüntüle 3459

12.05.2023 tarihinde piyasaya sürülen, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom oyunun çevirisine başlanmıştır.
Toplamda 1510 dosyadan oluşan dev bir proje.

Yama hem emülatör hem de switch konsol için uyumlu olacak.

ÇEVİRİ DURUMU
TOPLAM DOSYA SAYISI—ÇEVRİLEN DOSYA SAYISI
1510—483

PROJE YÖNETİCİSİ
Profesör Pikachu
Elinize sağlık gerçekten çok teşekkür ederim

ariko

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Merhaba iyisiniz umarım ilerleme konusun da bir bilgi vericekmisiniz cunku ogle ce sizi bekler hale geldim emeginiz icin de teşekürler

raven03

Çaylak
Ben yuzu emilator indirdim gömülü olarak içerisinde oyunda var 60fps de var her şeyi var ayarları da 4K yaptım her şeyi en üst seviyede sabit 60FPS oynatıyor çok akıcı ve önce ki oyundan çok daha performanslı çalışıyor şaşırdım. Türkçe yamayı bekliyorum tahmini bir süre var mı çok uzun sürecek mi? İyi kötü anlıyorum gerçi dili ağır değil ama 50 tane sohbet var her 2dk bi sohbet var onları anlamaya çalışırken insan sıkılıyor bir süre sonra.

Ben yuzu emilator indirdim gömülü olarak içerisinde oyunda var 60fps de var her şeyi var ayarları da 4K yaptım her şeyi en üst seviyede sabit 60FPS oynatıyor çok akıcı ve önce ki oyundan çok daha performanslı çalışıyor şaşırdım. Türkçe yamayı bekliyorum tahmini bir süre var mı çok uzun sürecek mi? İyi kötü anlıyorum gerçi dili ağır değil ama 50 tane sohbet var her 2dk bi sohbet var onları anlamaya çalışırken insan sıkılıyor bir süre sonra.

Hocam en baba kartlarda bile fps çok dalgalı görünüyor videolarda. BOTW gibi sorunsuz çalışan bir versiyonuna ben denk gelmedim. Siz nereden indirdiniz acaba?

raven03

Çaylak
Hocam en baba kartlarda bile fps çok dalgalı görünüyor videolarda. BOTW gibi sorunsuz çalışan bir versiyonuna ben denk gelmedim. Siz nereden indirdiniz acaba?

Hocam vallaha hiç bilmiyorum ben direk gömülü olarak indirdim üstünede 60FPS şeysini buldum yaptım hiç bir sorun yaşamıyorum ben. 4090 var ondan mıdır bilemem ama isterseniz 60fpsli halini drive a falan atıp link verebilirim 16,6GB dosya. Ben fullprogramdan falan indirdim galiba bir bakın isterseniz.

Combot

Çaylak
Valla bu oyun için yeni sistem topladım. 2-3 saat oynadım yamanın yapıldığını duyunca bıraktım. Beklemedeyim. Yapan arkadaşlara kolaylıklar bizlerede sabır diliyorum :)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Hocam vallaha hiç bilmiyorum ben direk gömülü olarak indirdim üstünede 60FPS şeysini buldum yaptım hiç bir sorun yaşamıyorum ben. 4090 var ondan mıdır bilemem ama isterseniz 60fpsli halini drive a falan atıp link verebilirim 16,6GB dosya. Ben fullprogramdan falan indirdim galiba bir bakın isterseniz.
rtx 4090 kullanıyorsun bide şaşırıyorsun dostum. :)

Geri