The Lord of the Rings: Gollum'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
c161a516-cbcb-4e90-b2fe-c2d30c0e2a8b.jpg


Yayıncı Nacon ve geliştirici Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum'un 1 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını açıkladı. Bunun yanı sıra 2022 yılı içerisinde Switch için de yayınlanacağını duyurdu.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum, hikâye odaklı bir macera oyunu olarak karşımıza çıkacak. Gollum olarak, tehlikeli maceralara atılacak ve türlü tehlikelerin içerisinde kendinizi bulacaksınız. Gollum, yetenekli ve sinsi birisi ancak bölünmüş kişiliğinden dolayı dağılmış durumda. Tek zihin, iki ego. Kararı siz verin.

Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş ve kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkan Gollum, bölünmüş kişiliğinden dolayı bir o kadar vahşi ve hain olabilirken, bir o kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabiliyor.

J.R.R. Tolkien'ın hikâyesinde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum'un maceralarının çoğu henüz anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi: Gollum'da bu hikâyenin keyfine varacaksınız. Kara Kule'deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri'nin yanındaki zamana kadar her şeyi bulacaksın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst