The Suicide of Rachel Foster Türkçe Yama

jepalion

Çevirmen
Mesajlar
3
Beğeniler
5
Puanları
3
#1
1993
LEWIS & CLARK İDARİ BÖLGESİ, MONTANA, ABD

On yıl önce genç Nicole ve annesi, babası Leonard'ın ilişkisini ve genç yaşında intihar eden hamile Rachel'ı öğrendikten sonra aile otelinden ayrıldı.

Şimdi iki ebeveyni de öldü ve Nicole, oteli satarak annesinin son isteğini yerine getirmeyi umuyor: Rachel'ın akrabalarının ihtiyaçlarını karşılamayı. Çürüyen yapının finansal durumunu denetlemek için ailenin avukatıyla otele dönüyor.

Hava beklenmedik bir şekilde kötüye döndüğünde Nicole'ün dağ evinden ayrılma ihtimali yoktur ve yapılan ilk telsiz telefonlardan birini kullanarak genç bir FEMA temsilcisi olan Irving'den destek alır.

Onun yardımıyla birlikte, Nicole vadideki kimsenin düşünemeyeceği kadar derin bir gizemi araştırmaya başlar. Melankoli ve nostaljinin tüyler ürpertici bir hayalet öyküsüyle birbirine karıştığı bir aşkın ve ölümün hikâyesi.

-Geniş ve detaylı oteli keşfet, aile geçmişinin karanlık sırlarının çözülmesi
-Gerçekten sürükleyici bir tecrübe için stereofonik sesler
-İlgi çekici, dokunaklı ve olgunlaşmış hikâye anlatımı
-Gizem ve korku elementlerini karıştıran çok katmanlı gerilim anlatımı

KURULUM:
Yamayı The Suicide of Rachel Foster\TSORF\Content\Paks içine atınız​

Oyun için ayarlardan OYUN DİLİNİ TÜRKÇE SEÇMENİZ GEREKLİBu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!

Üst