Those Who Remain Türkçe Yama

Mesajlar
1,859
Beğeniler
2,801
Puanları
113
#1Daha büyük bütçeli bir oyun olsaydı çok daha kaliteli olabilirdi. Konu ve mekan bakımından potansiyeli var. Grafikler biraz üzse de konusu için oynanır. Kullandığı dil çok rahat anlaşılır olsa da hiç bilmeyen ve oynamak isteyen çıkar diye çevirmeye karar verdim. Oyunun hikayesini anlatmayacağım sadece şunu diyebilirim ki oyunda bizden seçim yapmamızı istiyor. Kimin suçlu kimin masum olduğuna biz karar veriyoruz. oyunun sonunda verdiğimiz kararlara göre 3 farklı son bekliyor.Çeviri&Paketleme

TRUELEGEND

Setup

MrSooCool
TRUELEGEND

Özel Teşekkür

ISKA


Notlar:

1- Türkçe yama oyunun v1.012 sürümünde çalışır. Daha öncekilerde hata verir. Oyunu güncellemeden Türkçe yamayı kurmayın.
2- Türkçe yama şığİ harflerini desteklemiyor. Eğer font sorunu çözülürse yama ilerde güncellenebilir.
3- Dil dosyaları 18 farklı dosyaya dağıldığı için Türkçe yama boyutu biraz fazla oldu. 800 mb tan en fazla 292 mb a düşürebildim.
4- Türkçe yama uygulamasını açtığınıza dosyaların büyüklüğünden dolayı açılması 10 saniyeyi bulabilir.
5- Türkçe yama oyunun kurulu olduğu yerdeki Those Who Remain\ThoseWhoRemain_Data klasörünün içine kurulmalıdır. Uygulamada hedef klasörde belirtilmiştir. Eğer bir sıkıntı olursa masaüstüne çıkarıp kendiniz de gerekli yere atabilirsiniz.
6- Yama yüklendi şeklinde pencere açılmadan uygulamayı kapatmayın.Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!

Üst