Wo Long Fallen Dynasty PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

alperrenkli

Çırak
TRYama Porter
61e7tTK92AL._SL124.JPEG

Wo-Long-Fallen-Dynasty_20220916_03.jpg

Fo94dEjWcAYRHCv.jpeg

CUSA36986 UYUMLUDUR

1678870408528.png

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ALPERRENKLİ

PS4 TOOL
COUSTY/SİNNERCLOWN

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ALPERRENKLİ

indir.gif

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
YAMA LİNKİ
RAR ŞİFRESİ
A&R

ARKADAŞLAR Fake_PKG_Generator ile çıkardıgınız update dosyasının içerisindeki string klasörün içerisindeki
bin dosyalarını degiştirin ve Sc0 içerisindeki png ve dds iconlarını degiştirip paketleme yapabilirsiniz

GEREKLİ OLAN FAKE PKG ARACI (İNDİRİNİZ)
FAKE PKG ARACINI İNDİR

-FAKE PKG GEN İLE UPDATE DOSYASINI AÇMA/ÇIKARMA VE YAMA DOSYASINI BİRLİKTE GÖMME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

KEYİFLİ OYUNLAR DİLERİM

Ekli dosyalar

• icon0.png
    icon0.png
    477.5 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

alperrenkli

Çırak
TRYama Porter
SLM oyun ve update dosyasının isimlerini degiştir
örnek =
EP4108-CUSA36986_00-WOLONG0000000000 - game
EP4108-CUSA36986_00-WOLONG0000000001 -update
update dosyasındaki orjinal param.sfo yu yedekle gengp4_patch.exe ile yaptıktan sonra paketlemeden klasör içerisindeki param.sfo ile degiştir öyle denermisin

112233

Çaylak
SLM oyun ve update dosyasının isimlerini degiştir
örnek =
EP4108-CUSA36986_00-WOLONG0000000000 - game
EP4108-CUSA36986_00-WOLONG0000000001 -update
update dosyasındaki orjinal param.sfo yu yedekle gengp4_patch.exe ile yaptıktan sonra paketlemeden klasör içerisindeki param.sfo ile degiştir öyle denermisin
yardımınız için teşekkür ederim söyledikleriniz ve kendimce bir çok farklı yol denedim sonuç aynı.

alperrenkli

Çırak
TRYama Porter
yardımınız için teşekkür ederim söyledikleriniz ve kendimce bir çok farklı yol denedim sonuç aynı.

biyerde bir hata yapıyorsunuzdur kendim bizzat paketledim sıkıntı çıkarmadı upload sıkıntım var 3gb update dosyası yoksa yüklerdim drek pgk dosyası olarak şimdi tekrar denedim paketliyor bunu yapın build'e geçmeden bunu yapın COMMAND(C) den Project Setting(p) den PATCH TIKLA en üstteki select kısmından ana oyunu seç ok le BUİLD yapabilirsin bende sıkıntı çıkmadı

bu versionla denermisin

Son düzenleme:

112233

Çaylak
biyerde bir hata yapıyorsunuzdur kendim bizzat paketledim sıkıntı çıkarmadı upload sıkıntım var 3gb update dosyası yoksa yüklerdim drek pgk dosyası olarak şimdi tekrar denedim paketliyor bunu yapın build'e geçmeden bunu yapın COMMAND(C) den Project Setting(p) den PATCH TIKLA en üstteki select kısmından ana oyunu seç ok le BUİLD yapabilirsin bende sıkıntı çıkmadı

bu versionla denermisin
sizi çok uğraştırdım kusura bakmayın. herşeyi silip sıfırdan indirdim oyunda dahil, oldu sonunda.
çok teşekkür ederim.

alperrenkli

Çırak
TRYama Porter
sizi çok uğraştırdım kusura bakmayın. herşeyi silip sıfırdan indirdim oyunda dahil, oldu sonunda.
çok teşekkür ederim.

ne demek yama ladığınıza sevindim sorunsuz en iyi paketleme sistemi bu tüm ps4 kullanıcıları paketlemeyi öğrenmesi lazım lakin update dosyaları çok büyük oldugundan upload etmesi zor keyifli oyunlar dilerim

112233

Çaylak
tekrar teşekkür ederim. evet güzel bir sistem ama mantığı tam anlamadım elimdeki tüm pc yamalarını bu şekilde paketlemem mümkünmü. mesela "Marvels Guardians of The Galaxy" hazırlamayı çok isterim. dil dosyaları dll olarak. bunları düzenlemek mümkün mü

alperrenkli

Çırak
TRYama Porter
tekrar teşekkür ederim. evet güzel bir sistem ama mantığı tam anlamadım elimdeki tüm pc yamalarını bu şekilde paketlemem mümkünmü. mesela "Marvels Guardians of The Galaxy" hazırlamayı çok isterim. dil dosyaları dll olarak. bunları düzenlemek mümkün mü

hayır mümkün degil ps4 dosya yapısı araçları lazım çevirmesi ve dosya uzantısına paketlemek kolay işler değil kopyala yapıştır olmuyor :D

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri