PC Alfred Hitchcock - Vertigo Türkçe Yama Çalışması

Bu oyun normal çevirimi olsun yoksa makine çevirisi mi?Not:Normal yama daha uzun sürer.

 • Normal Çeviri

  Kullanılan: 2 66.7%
 • Makine Çeviri

  Kullanılan: 1 33.3%

 • Kullanılan toplam oy
  3
Katılım
12 Şub 2021
Mesajlar
1,113
Tepkiler
3,315
Puanları
113
#1

download-alfredhitchockvertigo-offer-rc82o.jpgPendulo Studios anlatı tasarımcısı Josue Monchan bir basın açıklamasında, “Elbette Alfred Hitchcock’un filmi, oyunun temaları, anlatımı ve hatta kullandığımız görsel teknikler hakkında olsun, Hitchcock’un tekrarlayan sinematografik tekniklerini açıkça yansıtan önemli bir ilham kaynağıydı” dedi.
“Vertigo bizim tek referans çerçevemiz değil. Örneğin, terapinin anlatının merkezinde yer alması Spellbound’u yansıtıyor ve bazı karakterler Rebecca , Psycho ve daha birçok karakterin kahramanlarına benziyor.” diye ekledi.
Oyunun özellikleri
 • Alfred Hitchcock’un başyapıtı Vertigo’dan özgürce ilham alan saplantı, hafıza, manipülasyon ve delilik hakkında özel, orijinal bir hikaye.​
 • Gerilim türünün görsel ve hikaye anlatımı tekniklerine saygı duruşunda bulunan güçlü bir anlatı deneyimi yaşayın.​
 • Üç karakterin vizyonuyla araştırın: herkesin anlatacak farklı bir hikayesi var.​
 • Olayları çapraz kontrol etmek ve gerçekliği yanıltıcı anılardan ayırmak için birkaç zaman çizelgesini keşfedin.​
Oyunun temel hikayesi
Alfred Hitchcock’un yönettiği film başyapıtından özgürce ilham alan bir anlatı ve macera oyunudur. Gerçek ve fantezi bir dünya arasındaki sınırlarda oynayarak kendinizi yeni türden bir psikolojik gerilime bırakın.
Yazar Ed Miller, Kaliforniya’da yaptığı kazadan yara almadan çıktı. Araba enkazından kimse çıkmadı. Bu olaydan çok etkilenen Ed büyük bir travma geçirdi. Şiddetli vertigo hastalığı kendisinde baş gösterdi. Tedavi olmak için gittiği terapi seanslarında o trajik günde gerçekte neler olduğunu ortaya çıkarmaya ve anlamaya çalışacak.Ekran_Goruntusu_578.png

Ekran_Goruntusu_579.png

Proje Yöneticisi
sinnerclown

Çeviri
sinnerclown

Düzenleme-Test
?

Tool
zarzurt456Link bekleniyor
 

Ekli Dosyalar: