Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama

maxresdefault (2).jpg
Daha önceden bir çalışma vardı ancak dosya sisteminin değişmesi ve paketlemede sıkıntı yaşanması yüzünden @jepalion arkadaşımız çeviriye devam edemedi. Ben de paketleme sorununu çözünce onun çevirdiği kısımlardan yararlanıp çeviriye devam etmek istedim. Sağolsun izin verdi. Eski yamada diyaloglar çevrilmişti ancak yeteneklerin, öğelerin, toplanabilirlerin vb. şeylerin açıklamaları çevrilmemişti. Eksik kalan yerlerin hepsini tamamladım ve eski yamada bulunan ufak tefek hataları da düzelttim. Eski konuya buradan ulaşabilirsiniz:
Bu Bağlantıyı görüntüleye bilmek için Giriş yap veya üye ol.

Çeviri
Truelegendjepalion
Türkçe Font
ISKA
Paketleme
Truelegend
Katkıda Bulunanlar
sinnerclownanil523
Notlar:
1- Türkçe yama oyunu v. 2.0.27 sürümüne uygun olarak yapılmıştır eski sürümlerde çalışmaz.2- Maalesef Türkçe karakter desteği yok çünkü fontlar oyuna sağlıklı bir şekilde import edilemiyor ve oyun çöküyor. Ayrıca bir boss'u yendiğimizde ya da karakter öldüğünde çıkan yazıları çevirip eklemek istemiştim ancak onların da paketlemesinde sorun çıktığı için olmadı.3- Türkçe yama oyunun kurulu olduğu dizindeki Blasphemous The Stir of Dawn\Blasphemous_Data klasörüne kurulmalıdır.4- Oyunda çok fazla şey var, illaki ufak tefek eksik ya da hata olacaktır ama önemli bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Bu Bağlantıyı görüntüleye bilmek için Giriş yap veya üye ol.
1- Tespit ettiğim birkaç gözden kaçan,tekrar eden, çevrilmemiş yer çevrildi ve hatalar düzeltildi.2- Setup güncellendi. Setup'a arka plan müziği ekledim ilk açınca biraz kasabilir 5 saniye bekleyin :)

Ekli Dosyalar: