Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 2, Üyeler: 0, Misafirler: 2)

Swat

Yönetici
Yönetici
slap2.jpg

1638623718246.png
1638623762291.png

Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans
Çevirisi tarafımdan yapılmıştır.

Türkçe karakter desteği vardır.

İyi eğlenceler.

Türkçe Yama:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Türkçe Yama 27.03.2024 Steam Uyumlu Beta:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

Swat

Yönetici
Yönetici
merhaba . ben yamayı indirdim ama kuramadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.
indirdiğiniz rar dosyasının içerisinden snb_Data klasörü çıkacak.
bu klasörü oyunun ana dizinine atın, aynı isimde klasör var o yüzden değişimi onaylayın.
oyuna giriş yapın.
mutlaka yedek alın. snb_Data klasöründeki resources.assets dosyasının yedeğini alın.

bolitar35

Çırak
indirdiğiniz rar dosyasının içerisinden snb_Data klasörü çıkacak.
bu klasörü oyunun ana dizinine atın, aynı isimde klasör var o yüzden değişimi onaylayın.
oyuna giriş yapın.
mutlaka yedek alın. snb_Data klasöründeki resources.assets dosyasının yedeğini alın.
dediğiniz gibi yaptım fakat bu seferde oyun açılmadı :) ama dediğiniz dosyaların yedeğini almadım hiç. onu nasıl yapacağım? kusura bakmayın, sizide uğraştırmak istemiyorum. bu oyun benim için çok önemli :) bu yüzden sizi rahatsız ediyorum :):):)

Swat

Yönetici
Yönetici
dediğiniz gibi yaptım fakat bu seferde oyun açılmadı :) ama dediğiniz dosyaların yedeğini almadım hiç. onu nasıl yapacağım? kusura bakmayın, sizide uğraştırmak istemiyorum. bu oyun benim için çok önemli :) bu yüzden sizi rahatsız ediyorum :):):)
orjinal oyuna sahipsiniz sanırım. güncelle gelmişse hata vermesi normal.
şöyle yapalım.
siz oyunu tekrar yükleyin. orjinal dosyasnını resources.assets dosyanızı yani bana gönderin. yamayı uyumlu hale getireyim.

bolitar35

Çırak
orjinal oyuna sahipsiniz sanırım. güncelle gelmişse hata vermesi normal.
şöyle yapalım.
siz oyunu tekrar yükleyin. orjinal dosyasnını resources.assets dosyanızı yani bana gönderin. yamayı uyumlu hale getireyim.
çok memnun olurum. evet oyunun orjinali var bende. mail adresiniz varsa yazar mısınız? oradan göndereyim.

snlthlk

Çaylak
Merhaba, oyunun steam versiyonu 1.0.2 sürüme güncellendiği için halihazıda bulunan yama, maalesef orjinal sürümde çalışmıyor.

Geri