Çeviri Projesi için Anket Oluşturuyorum

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lazenes

Yönetici
Yönetici
Destekçi Üye
Evet Arkadaşlar son zamanlarda büyük projelere giriştik sizlerin de Türkçe olmasını istediğiniz bir oyun varsa lütfen yorumlara ekleyin ve Anketi 23 Şubatta Topladığımız istek listesini oylamaya açarak başlatalım
Not: Her oyunu Ankete ekleme şanımız yok o yüzden Oyunları istek oranına, Tool durumuna veya Dosya yapısına göre incelemeye alarak ayıklayacağız ve Ankete ekleyeceğiz
İyi Forumlar...

Dogan33

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Conan exiles daha önce yapılıyordu lakin askıya alındı. Bir bakabilirseniz sevinirim... Kolay gelsin diğer projeler içinde yüreğinize sağlık

Mehmetinn

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Saints Row The Third Remastered
Ama sanırım tool yoktu bu oyuna.
Oyun tam bir optimasyon sorunlu. Çok sıkıntılı bende oyun mevcut. Drop çok fazla.
Conan exiles daha önce yapılıyordu lakin askıya alındı. Bir bakabilirseniz sevinirim... Kolay gelsin diğer projeler içinde yüreğinize sağlık
Oyuna yama yapma şansınız yok çünkü ban yeme ihtimali var. Online serverlarda yama iş yapmaz. Daha önce server kurmuş ve oynamış biri olarak yama bu oyun için biraz imkansız.

Aklıma oyun gelmiyor şuan ancak gelirse eğer söylerim.

Muhammed

Çaylak
Benim aklımda bir kaç oyun var.
Kingdom Hearts 1.5 and 2.5 hd remix
Final Fasntasy 8 ve 9(İnternete ikisi içinde ayrı tool mevcut.)

Kingdom hearts tool

Ff 8 tool

Ff 9 tool(2 tane tool buldum)

Son düzenleme:

Dogan33

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Conan exiles orj oyun bende mevcut ama crackli icinde yama düşünülebilir. Yinede takdir size ait. Birde Elden ring için yama yapmayı düşünüyor musunuz?

Mehmetinn

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Conan exiles orj oyun bende mevcut ama crackli icinde yama düşünülebilir. Yinede takdir size ait. Birde Elden ring için yama yapmayı düşünüyor musunuz?
Crackli oyun için yapılabiir ama orjinalde sıkıntı oyuna girdiğin anda server'a bağlanıyor. Sık sık güncelleme alan bir oyun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri