Far Cry 6 Türkçe Yama Çalışması Yayınlandı!

lazenes

Yönetici
Web sitesi
www.enesbiber.com.tr

Yama için yabancı kaynaklardan yardım aldım ve bir Tool oluşturduk dil dosyaları explort edildi
Yama sizlere hızlı ulaşması adına makine çeviri olarak hazırlanmıştır. Yamada emeği geçen ve destek veren Gameolog.net, Team NINJA ve Ekibimize çok teşekkür ederiz. Yama güncellemeler alarak iyileştirilecektir

V1.1 SÜRÜM NOTLARI
-Karakter kodlama ve Altyazı hatalarının bir kısmı giderildi (Test Süresince Tamamlanacak)

KURULUM
Oyunun kurulu olduğu dizini seçin Kur Butonuna tıklayın gelen uyarıya evet ditin ve kurulumun bitmesini bekleyin

Yama Sürümü v1
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Yama Sürümü v1.1

Dani Karakteri TR Yama Fix (14.12.2021)​

NoT: v1.1 De dani karakterinide çeviriye eklemiştik fakat bir problemden ötürü Ok arakterin diyaloglrı orjinal dil ile gözüküyordu yani eklemiş olduğumuz

Dani Karakterinin Çevirisi Oyun İçerisinde Gözükmüyordu Bir Fix Yaparak BU Sürümü Yayınlandım Beta olarak yayınlıyorum Eğer Bu Sürümü indirip direkt kurar ve test edip dani karakteri nin metinlerini Bana Ekran görüntüsü atarsanız (Discord veya Site içi Özel mesaj yoluyla) düzeltmeler yapa bilirim​

ALPHA

Acemi Üye
makine çeviri işini gameolog arkadaşlarımızın ekibi yapacak ama ilk onu yayınlayacağız muhtemelen çünki en hızlı Makine çeviri oluyor Oyun İçi Görseller Ekleyecez Ufak bir Rebuilding sorunu var pakaetlemede sorun yaşıyoruz
hmm anladım reis kolay gelsin sabırsızlıkla bekliyoruz

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!