Hogwarts Legacy Türkçe Yama ve Kurulumu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör

İNDİR

DISCORD

favicons
discord
Join the Makine Çeviri Discord Server!

Yama Versiyon v1
Oyun versiyon 1117238

KURULUM
NOT= Test aşamasında olup hatalı yerler vardır. denk geldikçe DC kanalından bildirin.
Ayarlardan alt yazı seçeneklerinin açmayı unutmayın.

cache-v2

cache-v2

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selfettin

Moderatör
Makine discord a gel bakalım

Selfettin

Moderatör
Ekran Alıntısı.PNG

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Türkçe yamalarınızdan gayet memnunum. Şimdi kötülemek gibi olmasın elle yapılan ücretli yamaları ama (ben de ücretli yama alıyorum ve hem de ücretli aboneliğim de var) gerçekten özellikle imkan nispetinde düzenlenmiş makine çeviri yamalar çok ama çok büyük bir boşluk dolduruyor. Zamanında ve gecikmeden yayınlanan Türkçe yama gibisi var mı? Hem önemli oranda da iş görüyor. Elle yamayı beklemek yerine (çünkü çok bekletiyorlar, göbeğimiz çatlıyor beklemekten) sizin yamanız yayınlandığı zaman beklemeden başlıyorum. Elle yama yayınlandığı zaman da ona geçiyorum. Mesela bu oyun için yama önemli oranda iyi. Öyle ciddi bir rahatsızlık yok. Elle yamadan farkını genelde hissetmeden oynuyorum. Dead Space, Forspoken, Deliver Us Mars, Calisto Protokol, Marvel Guardians of galaxy, Evil West, Halo, Deathloop, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, High on Life. Bunların hepsine önce makine çeviri ile başladım. Bunların en az yarısının hala daha yaması çıkmıyor ve bekleyip duruyoruz. Tekrar vurguluyorum, çok büyük bir boşluğu dolduruyor ve ihtiyacı karşılıyorsunuz. Zaten öyle her oyuna veya sizler kadar kadar çok sayıda oyuna ve bu kadar gecikmeden kimse elle yama yapamaz ve yetiştiremez. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Türkçe yamalarınızdan gayet memnunum. Şimdi kötülemek gibi olmasın elle yapılan ücretli yamaları ama (ben de ücretli yama alıyorum ve hem de ücretli aboneliğim de var) gerçekten özellikle imkan nispetinde düzenlenmiş makine çeviri yamalar çok ama çok büyük bir boşluk dolduruyor. Zamanında ve gecikmeden yayınlanan Türkçe yama gibisi var mı? Hem önemli oranda da iş görüyor. Elle yamayı beklemek yerine (çünkü çok bekletiyorlar, göbeğimiz çatlıyor beklemekten) sizin yamanız yayınlandığı zaman beklemeden başlıyorum. Elle yama yayınlandığı zaman da ona geçiyorum. Mesela bu oyun için yama önemli oranda iyi. Öyle ciddi bir rahatsızlık yok. Elle yamadan farkını genelde hissetmeden oynuyorum. Dead Space, Forspoken, Deliver Us Mars, Calisto Protokol, Marvel Guardians of galaxy, Evil West, Halo, Deathloop, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, High on Life. Bunların hepsine önce makine çeviri ile başladım. Bunların en az yarısının hala daha yaması çıkmıyor ve bekleyip duruyoruz. Tekrar vurguluyorum, çok büyük bir boşluğu dolduruyor ve ihtiyacı karşılıyorsunuz. Zaten öyle her oyununa veya sizler kadar kadar çok sayıda oyuna ve bu kadar gecikmeden kise elle yama yapamaz ve yetiştiremez. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.
Bu tarz hissedilmiş ve deneyimlenerek yazılmış yorumlar bütün çevirmen arkadaşlarımızı motive ediyor.Biz teşekkür ederiz.

dewilmacry

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Türkçe yamalarınızdan gayet memnunum. Şimdi kötülemek gibi olmasın elle yapılan ücretli yamaları ama (ben de ücretli yama alıyorum ve hem de ücretli aboneliğim de var) gerçekten özellikle imkan nispetinde düzenlenmiş makine çeviri yamalar çok ama çok büyük bir boşluk dolduruyor. Zamanında ve gecikmeden yayınlanan Türkçe yama gibisi var mı? Hem önemli oranda da iş görüyor. Elle yamayı beklemek yerine (çünkü çok bekletiyorlar, göbeğimiz çatlıyor beklemekten) sizin yamanız yayınlandığı zaman beklemeden başlıyorum. Elle yama yayınlandığı zaman da ona geçiyorum. Mesela bu oyun için yama önemli oranda iyi. Öyle ciddi bir rahatsızlık yok. Elle yamadan farkını genelde hissetmeden oynuyorum. Dead Space, Forspoken, Deliver Us Mars, Calisto Protokol, Marvel Guardians of galaxy, Evil West, Halo, Deathloop, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, High on Life. Bunların hepsine önce makine çeviri ile başladım. Bunların en az yarısının hala daha yaması çıkmıyor ve bekleyip duruyoruz. Tekrar vurguluyorum, çok büyük bir boşluğu dolduruyor ve ihtiyacı karşılıyorsunuz. Zaten öyle her oyununa veya sizler kadar kadar çok sayıda oyuna ve bu kadar gecikmeden kise elle yama yapamaz ve yetiştiremez. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Resmen duygularımıza ve anlatmak istediklerimize tercüman olmuş arkadaş , gerçekten böyle.
Türkçe oyun sektörüne kattığınız değerden dolayı çok teşekkür ederim.

marvel

Çaylak
valla çok haklı bir yorum katılıyorum 1 defa ücretli yama alayım dedim galaxy of guardian için sözde 100% oldu benim üyelim bitti sonra çıkardılar olaya bak öteki ayda ücreti arttırdılar makine çeviride böle bir aksaklık yok çok iyi bir durum ellerinden gelenin en iyisini en hızlı şekilde veriyolar tebrik ederim

Frayvarth

Çaylak
Bütün adımları izledik. Oyunun altyazıları türkçe fakat menüye dair her şey ingilizce kaldı. Yani oyunda sadece altyazılar türkçe, geriye kalan her şey ingilizce. Bunun sorunu nedir çözebilen var mı?

Selfettin

Moderatör
Bütün adımları izledik. Oyunun altyazıları türkçe fakat menüye dair her şey ingilizce kaldı. Yani oyunda sadece altyazılar türkçe, geriye kalan her şey ingilizce. Bunun sorunu nedir çözebilen var mı?
korsan sürümmü

Selfettin

Moderatör
Hem korsanda denedik hem de orjinalde denedik sonuç aynı. 3 pcde denedik. 2sinde sonuç aynı oldu diğer pcde her şey türkçeydi. İşin anlamsız tarafı da bu zaten. 3ü de windows 11, 3ünde de orjinal ve crackli sürümler denendi. Çıldırmalık ya resmen durum.
makineçievi discort gel

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri