Hunted Demon's Forge Translate Türkçe Yama

Reactions
34

Merhaba arkadaşlar sağolsun değerli dostum Team NINJA oyunu bütün kod zorluklarına rağmen translate etti kendisine çok teşekkür ediyorum keyifli oyunlar.
Not:Oyunun benim sürümümde menü ,arayüz görev ve açıklamalar Türkçeleşmiş oyun içi yazılar ve sinematiklerin çevirisi çıkmamıştı sürümlerinizde kontrol edersiniz.

Proje yöneticisi
sinnerclown
Çevirmen
@Team NINJA
Kurulum;
İndirdiğiniz rar klasörünü çıkardıktan sonra DFGAME\LOCALIZATION içindeki aynı isimli dosya ile değiştirmek.Dosyanızın yedeğini almayı unutmayın.

Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

maffay__musty

Destekçi Üye
Reactions
3
Abi senin ve @Team NINJA eline emeğine sağlık iyi ki varsınız.. Kodların bu kadar uğraştıracağını bilseydim hiç istek istemezdim vallaha..Çok çok sağolun

maffay__musty

Destekçi Üye
Reactions
3
Elinize emeğinize sağlık çok teşekkürler. Abi yama bende de oyun içi ve sinematikler türkçe olmadı..

memo2834

Acemi Üye
Reactions
0

Merhaba arkadaşlar sağolsun değerli dostum Team NINJA oyunu bütün kod zorluklarına rağmen translate etti kendisine çok teşekkür ediyorum keyifli oyunlar.
Not:Oyunun benim sürümümde menü ,arayüz görev ve açıklamalar Türkçeleşmiş oyun içi yazılar ve sinematiklerin çevirisi çıkmamıştı sürümlerinizde kontrol edersiniz.

Proje yöneticisi
sinnerclown
Çevirmen
@Team NINJA
Kurulum;
İndirdiğiniz rar klasörünü çıkardıktan sonra DFGAME\LOCALIZATION içindeki aynı isimli dosya ile değiştirmek.Dosyanızın yedeğini almayı unutmayın.

[Gizli içerik]
teşekkürler

BıdıBıdı

Çaylak Üye
Reactions
0
Tee şeee kkkkkkkk ürrrr lerrrr ...... : ) Ama oyun bende de tam türkçe olmadı. Tam türkçe olması için hangi sürümü indirmek gerek ?

Son düzenleme:

BıdıBıdı

Çaylak Üye
Reactions
0
Türkçe yama yapmışsınız iyi yapmışsınız hoş yapmışsınız ama. Oyun türkçe olmuyor. Hangi sürüme uyugun onu bari yazın boşa gidiyor emekleriniz her ne kadar makina çeviri olsa da

Reactions
34