LOST PLANET 3 TÜRKÇE YAMA

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Bilgilendirme: Font problemi devam ettiği için malesef yayınlıyamıyorum.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Maalesef internetten iki-üç ayrı versiyon ve crack fix dosyaları indirdik ama hepsinde de oyun başlarken kapanma sorunu vardı. Böyle sorun yaşamadığınız bir indirme linki paylaşabilirseniz herkese faydalı olacaktır arkadaşlar. Bu arada yamadan bahsetmiyorum. Yama çıkmadan önce oyunu hazır edebilmek için sağlam bir oyun indirme linki talep ettim sadece.
rgmechanic repack sürüm ile uyumlu.

sampol

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Öncelikle emeğinize sağlık, yamayı steam orjinal sürümde denedim, oyunu 20dk boyunca oynadım. giriş sinematiği ve menüler türkçe ama oyunun ilerisinde 2-3 cümle hariç hepsi ingilizceydi . sinematik olmayan konuşmaların hepsi ingilizceydi. Acaba orjinal versiyonda hiç test ettinizmi yada oyunun başlangıcı mi öyle? çünkü oynamayı bıraktım

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Elinize sağlık rgmechanins sürümü eşlere bağlanılıyor da kalıyor. Complete Edition ile uyumlu mudur acaba?
Denemek lazım kardeşim.
[automerge]1646512803[/automerge]
Öncelikle emeğinize sağlık, yamayı steam orjinal sürümde denedim, oyunu 20dk boyunca oynadım. giriş sinematiği ve menüler türkçe ama oyunun ilerisinde 2-3 cümle hariç hepsi ingilizceydi . sinematik olmayan konuşmaların hepsi ingilizceydi. Acaba orjinal versiyonda hiç test ettinizmi yada oyunun başlangıcı mi öyle? çünkü oynamayı bıraktım
Orjinal versiyonda test edilmedi benim belirttiğim sürümde büyük oranda Türkçe.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Linkte sıkıntı var yeniliycem.Bilginize

Selfettin

Moderatör
Emeğine sağlık... Kardeşlerim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5