Monster Hunter World - TÜRKÇE Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
3064383462626236333839623439306438343031333037656432663034346239530723-monster-hunter-world-windows-front-cover.jpg

Translate etme çalışmalarına başladık yama zorlu ve uzun bir süreç geçirdi tam umudu kesmişken NeverTime ısrarı ve TeamNINJA'NIN yamaya el atmasıyla bitirildi. Keyifli oyunlar dileriz.Monster Hunter World Iceborn Konuya eklendi.

Proje Yöneticisi:
sinnerclown
TeamNINJA

Çevirmen:
TeamNINJA
NeverTime

Test:
NeverTime

Paketleme:
TeamNINJA
sinnerclown

KURULUM:
İndirdiğniz dosyasyı rardan çıkartın çıkan klasörü oyunu kurduğunuz yerde ana klasöre atın.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici

ynsemr

Çaylak
Her gün siteye girip takip ediyorum konuyu sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum inş hemen biter şimdiden emeğinize sağlık :)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Her gün siteye girip takip ediyorum konuyu sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum inş hemen biter şimdiden emeğinize sağlık :)
Valla iki proje var hemen bitsin dediğim biride bu emin ol çeviren arkadaş çok özendi yamaya normal yamadan farkı olmayacak diye tahmin ediyorum.

ynsemr

Çaylak
Valla iki proje var hemen bitsin dediğim biride bu emin ol çeviren arkadaş çok özendi yamaya normal yamadan farkı olmayacak diye tahmin ediyorum.

Cevap için teşekkür ederim. Geç olsun güç olmasın sayenizde daha zevkli oynanacak önemli olanda bu. İnşallah kısa zamanda dediğiniz gibi güzel bir yama çıkar. Eminim benim gibi birçok insan da beklemededir. Elinize emeğinize sağlık

selami45

Çaylak
Merhaba. Yama tahmini bitiş süresi var mı acaba öğrenebilir miyiz. Birde dlc(ıce burne) sini çeviriyor musunuz? Teşekkürler kolay gelsin.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Merhaba. Yama tahmini bitiş süresi var mı acaba öğrenebilir miyiz. Birde dlc(ıce burne) sini çeviriyor musunuz? Teşekkürler kolay gelsin.
Merhaba malesef zaman veremiyorum ama arkadaşım bitirmeye uğaraşıyor dlc şimdilik dahil değil.Rica ederim.

Geri