My Time at Sandrock Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

ekremkok

Çaylak
Sevgili admin gizliadamın görevini yaparken yemeği yaptıktan sonra (tencere kısmında) donuyor. yemek bilgisi verdiği o kucuk not kısmı beyaz kalıyor . Türkçe yama ile alakalı ingilizce yapınca o sekılde bır takılma meydana gelmıyor bılgınıze

refx2

Çaylak
yamayı silmek zorunda kaldım. ing versiyonuna geri dönüş yaptım.çünkü envanterdeki ve sandıktaki itemler buga giriyor. mesela atıyorum oyunda yemek var üzerine gelince balta yazıyor. bi item topluyorum üzerine gelince hem bilgisini yazmıyor hemde başka item olarak gözüküyor. ingilizceye geri geçtim düzeldi. bir iki itemde olsa silmiyecektim ama sort yaparken stack yaparken de sıkıntı çıkarıyor. kolay gelsin
not (yani çeviride yanlış yok. çorbayı balta olarak çevirme manasında demedim. yemeğin üzerine gelince o itemi görmüyor bi hatadan dolayı yemegi baska item olarak görüp item envanterde sıkışıyor gibi bişey )

Swat

Yönetici
Yönetici
yamayı silmek zorunda kaldım. ing versiyonuna geri dönüş yaptım.çünkü envanterdeki ve sandıktaki itemler buga giriyor. mesela atıyorum oyunda yemek var üzerine gelince balta yazıyor. bi item topluyorum üzerine gelince hem bilgisini yazmıyor hemde başka item olarak gözüküyor. ingilizceye geri geçtim düzeldi. bir iki itemde olsa silmiyecektim ama sort yaparken stack yaparken de sıkıntı çıkarıyor. kolay gelsin
not (yani çeviride yanlış yok. çorbayı balta olarak çevirme manasında demedim. yemeğin üzerine gelince o itemi görmüyor bi hatadan dolayı yemegi baska item olarak görüp item envanterde sıkışıyor gibi bişey )
yamayı belirtilen sürüme yüklediğinizden emin olun.

refx2

Çaylak
yamayı belirtilen sürüme yüklediğinizden emin olun.

yamayı belirtilen sürüme yüklediğime eminim. bugün oyunu silip baştan kurdum.hatta yeni oyun açtım. yamayı BUGÜN İNDİRİP tekrar kurdum. aynı hata yine var. kullandığım sürümün ve hatanın ss ini atıyorum. envanterde üzerinde durduğum şeylerin (ss dekiler) ikiside yemek. ama envanterde o şekilde kalıyor. yamayı silip orjinal ing dosyasını atınca düzeliyor.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 44
  • 2.png
    2.png
    3.1 MB · Görüntüleme: 47
  • 3.png
    3.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 39

Swat

Yönetici
Yönetici
yamayı belirtilen sürüme yüklediğime eminim. bugün oyunu silip baştan kurdum.hatta yeni oyun açtım. yamayı BUGÜN İNDİRİP tekrar kurdum. aynı hata yine var. kullandığım sürümün ve hatanın ss ini atıyorum. envanterde üzerinde durduğum şeylerin (ss dekiler) ikiside yemek. ama envanterde o şekilde kalıyor. yamayı silip orjinal ing dosyasını atınca düzeliyor.
sizin oyuna ait orjinal english dosyanızı bana gönderebilirmisiniz? herhangi bir yere upload edin. inceleyeyim.

Swat

Yönetici
Yönetici
tabiki buyrun : dosya . co sitesine yükledim

dosyayı inceledim.
1656052295998.png

1656052459308.png

soldaki sizin orjinal ingilizce olan dosyanız. sağdaki türkçe yama.
gördüğünüz gibi yemek dediğiniz string text sizin dosyanızdaki ile aynı Copper Bars Bakır Külçeler
Türkçe Yamada sorun yok.

trespasser

Çaylak
Ben de my time at sandrock oyunu için türkçe yama arıyordum. Siz de bulunca alayım dedim. Umarım ihtiyacı giderir. Emeği geçenlere teşekkür ederim...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri