PARANORMAL HK TÜRKÇE YAMA

Katılım
12 Şub 2021
Mesajlar
1,513
Beğeniler
3,918
Puanları
113
#1Proje yöneticisisinnerclownÇevirielmasbrederTestelmasbrederPaketlemesinnerclownMerhaba arkadaşlar oyuna malum bir yama vardı o arkadaş forumu terkedince yamayı yapmaya karar verdim.Bu çeviriyi bize sunan elmasbreder kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.

Not:Yamanın metin dili Çinceden çevrildiği için bazı sorunlar olabilir.İkinci husus font sıkıntısı var . Yama yayımlandı.Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
Son düzenleme:

buznuh6

Acemi Üye
Katılım
23 Şub 2021
Mesajlar
19
Beğeniler
6
Puanları
13Proje yöneticisisinnerclownÇevirielmasbrederTestelmasbrederPaketlemesinnerclownMerhaba arkadaşlar oyuna malum bir yama vardı o arkadaş forumu terkedince yamayı yapmaya karar verdim.Bu çeviriyi bize sunan elmasbreder kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.

Not:Yamanın metin dili Çinceden çevrildiği için bazı sorunlar olabilir.İkinci husus font sıkıntısı var . Yama yayımlandı.[Gizli içerik]

teşekkürler
 

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!