PC Prehistoric Kingdom Türkçe Yama İstek

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

NaLc77

Çırak
Oyun daha yeni çıktı ve aşırı güzel duruyor Jurassic World'ün dosya yapısı karışıktı ancak bu Unity ile yapılmış galiba bi el atsanız ne kadar iyi olur tam benim en sevdiğim tarzda. @sinnerclown İlgilenirseniz mutlu olurum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Tabi kardeşim listeye aldım bakıcam önümüzdeki günlerde ;)

NaLc77

Çırak
Tabi kardeşim listeye aldım bakıcam önümüzdeki günlerde ;)
Hocam selamlar rahatsız ettiğim için çok özür dilerim. Bir gelişme var mı diye soracaktım. Ellerinize emeklerinize sağlık bu arada, nerdeyse her gün yama çıkıyor :giggle:, bir yama isterken mahcup oluyorum ama bu oyunun yamasını 4 gözle bekliyorum. Şimdiden size çok teşekkürler.

NaLc77

Çırak
Selam oyun ilk günden bugüne bayağı gelişti. Şu an 1.1 sürümünde. Bende oyuna steam'de sahibim. Sizden ricam bir el atıverseniz beni çok mutlu edersiniz ( lütfen :( ). Oyun ingilizce bir şekilde çok karmaşık geliyor. Oyun dosyaları Unity motorundan çıkmış. Bir ilgilenirseniz sevinirim. İsterseniz ben oyun dosyalarını gönderebilirim (istediğiniz dosyayı)
2023-01-04_19-44.png

[automerge]1672850828[/automerge]
@Swat @sinnerclown @Narayanna

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Oyun erken erişimdeya oyuna güncelleme gelince dil dosyalarında degişiklik olabilir buda steamde yamanın çalışmamasına sebep olabilir skidrowreloaded de 1.1 sürümü var onu indirmeniz gerekebilir yama yapılırsa ben bi erken erişimde olan oyunun yamasını indirdim oyuna 150 200 güncelleme geldi ben hala ilk sürümü oynuyorum türkçe yama onda çalışıyorya geçen baktım adam ilk sürümde 25 yaşındaydı en son sürümde 55 yaşına gelmiş evlenmiş ben daha ilk sürümdeyim yani bu oyundada dinozor çağı son sürüme kadar bitebilir ben alıştım böyle şeylere umarım yapılır yamanız. :D

NaLc77

Çırak
Oyun erken erişimdeya oyuna güncelleme gelince dil dosyalarında degişiklik olabilir buda steamde yamanın çalışmamasına sebep olabilir skidrowreloaded de 1.1 sürümü var onu indirmeniz gerekebilir yama yapılırsa ben bi erken erişimde olan oyunun yamasını indirdim oyuna 150 200 güncelleme geldi ben hala ilk sürümü oynuyorum türkçe yama onda çalışıyorya geçen baktım adam ilk sürümde 25 yaşındaydı en son sürümde 55 yaşına gelmiş evlenmiş ben daha ilk sürümdeyim yani bu oyundada dinozor çağı son sürüme kadar bitebilir ben alıştım böyle şeylere umarım yapılır yamanız. :D
Kesinlikle haklısınız oyuna güncelleme geliyor sürekli. Ve son güncelleme bayağı büyük bir güncellemeydi. Ancak PC Building Simulator 2 için yama desteği sağlanıyor @Swat hocam tarafından. Belki buna da yaparlar diye tekrar belirtmek istedim. Ben aktif olarak oynuyorum. Umarım yama yaparlar. Yapmazlarsa da canları sağolsun :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri